• Informacje na temat:

  clay aiken

Artykuły na temat: clay aiken
 • "Idol", gej i tajemnica

  Choć od dłuższego czasu nie było to tajemnicą, finalista amerykańskiego "Idola" Clay Aiken ogłosił, że jest gejem.

 • Gej świetnym ojcem

  Po ujawnieniu homoseksualnej tożsamości, o finaliście amerykańskiego "Idola" Clay'u Aikenie znów zrobiło się głośno.

 • Jennifer Aniston ulubienicą Ameryki

  Kolejna rocznica uzyskania niepodległości (4 lipca) w USA stała się okazją do wyboru najbardziej lubianej postaci show-biznesu. Amerykanie w głosowaniu przeprowadzonym przez program Entertainment Tonight zdecydowali, iż najbardziej lubią znaną z serial u "Przyjaciele" aktorkę Jennifer Aniston. Brad Pitt ( "Troja" ) natomiast ledwie załapał się do pierwszej dziesiątki.

 • Jennifer Lopez w "Idolu"

  Jak już informowaliśmy, w szóstej serii popularnego programu "American Idol" nie wystąpi Michael Jackson. Pojawią się za to inne gwiazdy, w tym Jennifer Lopez.

 • Kelly Clarkson oszukana przez wytwórnię?

  Przedstawiciele laureatów amerykańskiego "Idola" złożyli pozew przeciwko wytwórni Sony Music. Jak twierdzą, firma oszukała artystów - m.in. Kelly Clarkson i Carrie Underwood - na 10 milionów dolarów.

 • Najbardziej seksowni

  Jennifer Aniston i Brad Pitt - słynne hollywoodzkie małżeństwo - została uznana przez czytelników magazynu "InStyle" za najseksowniejszą parę na świecie. Co ciekawe, w plebiscycie "What`s Sexy Now" zwyciężyli już po raz czwarty.

 • Britney Spears i jej sztab promocyjny mogli być zaniepokojeni słabym debiutem najnowszej płyty wokalistki na brytyjskiej liście przebojów - album w pierwszym tygodniu po premierze znalazł się tam dopiero na 14. miejscu. Sprzedaż albumu "In The Zone" w Stanach Zjednoczonych jest jednak na tyle optymistyczna, że gwiazda może być spokojna o przyszłość swej kariery.

 • Mariah Carey: O miłości na stadionie

  Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Mariah Carey do piosenki "I Want To Know What Love Is" . To przeróbka wielkiego przeboju z lat 80. grupy Foreigner.

Wideo na temat: clay aiken
 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...