• Informacje na temat:

  cleo do

Artykuły na temat: cleo do
Zdjęcia na temat: cleo do
Wideo na temat: cleo do
 • Cleo chce być projektantką

  Krótka folkowa spódniczka, w której Cleo wystąpiła w klipie „My Słowianie”, zrobiła taką furorę, że wkrótce ma trafić do sprzedaży. Młoda gwiazda zdradza, że zaprojektowała ją sama i w przyszłości chciałaby stworzyć własną kolekcję ubrań. "To jest moje małe marzenie od dziecka. W związku z tym mam sporo pomysłów w głowie" – mówi.

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Cleo szczerze o swoim związku: Widujemy się co 3 tygodnie

  Kawalerkę Łukasza Jakóbiaka odwiedziła Cleo. Wokalistka opowiedziała o swoich sprawach sercowych. "Widzimy się co trzy tygodnie, trudno to nazwać związkiem. Jesteśmy wtedy cali w euforii, amorkach i skowronkach" - stwierdziła. "Jest to osoba bardzo cierpliwa i nie zabrania mi spełniać się zawodowo" - dodała. (20m2 Łukasza / x-news)

Dyskusje na temat: cleo do