• Informacje na temat:

  cliff curtis zdjęcia

Artykuły na temat: cliff curtis zdjęcia
 • Nowe zdjęcia i zwiastun 2. sezonu "Fear The Walking Dead"

  Premiera kolejnego serialu o zombi już w kwietniu. Aby umilić i zdradzić parę szczegółów z nadchodzącej serii stacja AMC udostępniła w sieci nowe zdjęcia i zwiastuny.

 • "Fear the Walking Dead": Trzeci sezon już latem na AMC

  ...„Fear the Walking Dead”, partnerska produkcja „The Walking Dead”, już latem powróci na AMC z trzecim sezonem. Rozdzieleni bohaterowie spotkają się ponownie na granicy USA z Meksykiem. Stacja AMC udostępniła pierwsze zdjęcia z planu oraz szczegóły tego, co wydarzy się w kolejnej odsłonie serii. Serial kręcony jest obecnie w Baja Studios w Meksyku.

Wideo na temat: cliff curtis zdjęcia
 • Ostatni Władca Wiatru (3D)

  Film zrealizowany na podstawie znanego serial u dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

 • Wysoka fala

  Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surferów fala, zwana Mavericks (jedna z największych na świecie), pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Prosi o pomoc miejscową legendę surfingu Frosty'ego Hessona, aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Ich wspólne treningi, a z czasem przyjaźń, pozwalają Jayowi zmierzyć się z Mavericks, a nawet z czymś więcej....

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...