• Informacje na temat:

  cliff richard muzyk

Artykuły na temat: cliff richard muzyk
 • Marlena Drozdowska: "Mydełko Fa" znała cała Polska, nie zarobiła na nim ani grosza

  Zaczęła od zwycięstwa na festiwalu w Opolu. "Później może być tylko gorzej" - usłyszała od kolegów z branży. Mylili się. Jej piosenki przeszły do historii polskiej muzyki...

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Policja przesłuchała Cliffa Richarda

  Brytyjska policja przesłuchała w sobotę (23 sierpnia) Cliffa Richarda w związku z oskarżeniami o molestowanie nieletnich w latach 80. XX wieku.

 • Cradle Of Filth nagrywa Cliffa Richarda

  Muzycy z grupy Cradle Of Filth chyba za dobrze bawią się w studiu nagraniowym i mają za dużo czasu. Ostatnio Dani Filth i reszta muzyków w czasie jammowania zarejestrowali kompozycję "Devil Woman" z repertuaru... Cliffa Richarda.

 • Bezlitośni byli dla sir Cliffa Richarda fani muzyki, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej przez brytyjski serwis internetowy Virgin.net. Większość z nich uznała, że autor przeboju "Summer Holiday" jest pierwszą w kolejności gwiazdą muzyki pop, którą widzieliby już na emeryturze.

 • Cliff Richard: Rozwód z EMI

  Współpraca wytwórni EMI z sir Cliffem Richardem trwała niczym dobre małżeństwo. Jednak po 46 latach przyszedł czas na rozwód. Muzyk przeniósł się pod skrzydła Universalu, gdzie zamierza nagrywać płyty z muzyką country.

 • Gwiazdy na rzecz ofiar tsunami

  Tragiczne trzęsienie ziemi w południowo-wschodniej Azji i wywołane przez nie fale tsunami, spowodowały śmierć blisko 150 tysiąca osób. Kolejne setki tysięcy odniosły obrażenia i zostały bez środków do życia i dachu nad głową. Pomoc dla nich napływa z całego świata. W akcję zaangażowali się także znani muzycy.

 • Nie jest wykluczone, że dojdzie do reaktywacji The Beatles na kilka koncertów. Brytyjska królowa Elżbieta II rozważa bardzo serio zaproponowanie Paulowi McCartney'owi, George'owi Harrisonowi i Ringo Starrowi kilku koncertów w Pałacu Buckingham. Beatlesi pojawili się tam przed laty by odebrać Ordery Imperium Brytyjskiego.

 • Nielegalny lobbing Cliffa Richarda?

  Sir Cliff Richard jest "oburzony" oskarżeniami o nielegalny lobbing w sprawie przedłużenia okresu ochrony praw autorskich. Muzyk gościł niedawno w swojej rezydencji na karaibskiej wyspie Barbados premiera Wielkiej Brytanii Tony'ego Blaira, który zaprezentował tą sprawę swoim ministrom jako "przedmiot szczególnej uwagi".

 • "Nie cierpię wracać do tego, co było"

  z tak różnymi wykonawcami, jak m.in. Cliff Richard, Tom Jones, Donovan, Butthole Surfers, Cinderella, Red Hot Chili Peppers, The Mission, Jeff Beck, Diamanda Galas i R.E.M. Jego nazwisko widnieje na kilkudziesięciu rozmaitych wydawnictwach fonograficznych nie związanych z zespołem Led Zeppelin. John Paul Jones, profesjonalnie występujący jako muzyk od 17. roku życia, cieszył się wielkim uznaniem