• Informacje na temat:

  clint eastwood plotki

Artykuły na temat: clint eastwood plotki
 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • Clint Eastwood się rozwodzi

  Małżeństwo legendy amerykańskiego kina Clinta Eastwooda i młodszej od niego o 35 lat prezenterki telewizyjnej Diny Ruiz dobiegło końca. Po siedemnastu latach od ślubu para postanowiła się rozejść.

 • Eastwood poparł małżeństwa homoseksualne

  82-letni Clint Eastwood podpisał się pod listem do Sądu Najwyższego USA, w którym znani Republikanie domagają się równouprawnienia par homoseksualnych - poinformowała telewizja NBC.

 • Timberlake u boku Eastwooda

  Na ekrany amerykańskich kin wejdzie we wrześniu film "Trouble With The Curve", z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Partnerują mu m.in. Amy Adams, John Goodman i Justin Timberlake, który karierą filmową traktuje bardzo serio.

 • Żona Eastwooda chce separacji!

  Diana Eastwood złożyła wniosek o separację po 17 latach małżeństwa - podała amerykańska telewizja ABC7 News.

 • Spaliła torebkę za 100 tys, dolarów!

  Francesca Eastwood, córka gwiazdora Hollywood Clinta Eastwooda, ściągnęła na siebie falę krytyki po tym, jak w ramach artystycznego performenceu spaliła wykonaną ze skóry krokodyla torebkę Hermesa. Wartość torebki modelu "Birkin" to około... 100 tys. dolarów.

 • "Matrixowa" paranoja

  Thomas Pynchon - flagowy pisarz postmodernizmu, nie pisze scenariuszy, ale gra w "Simpsonach", jego książki nie są ekranizowane, ale wpływają na kino, telewizję i całą popkulturę z siłą magnum 44. Na rynek, nakładem Wydawnictwa Literackiego, wraca najprzystępniejsza z jego powieści - "49 idzie pod młotek". Clint Eastwood, trzymając tę książkę w ręku, może spytać: "Do I feel lucky? Well, do ya

 • Niepokojący homoseksualny wątek

  Doradcy mają wątpliwości co do roli Leonadro DiCaprio - według których grany przez niego szef FBI miałby być... gejem - są oni przekonani, że plotki o domniemanym homoseksualizmie J. Edgara Hoovera są nieprawdą.

 • Głowa pełna pomysłów

  W Stanach Zjednoczonych Clint Eastwood jest żywą legendą i autorytetem nie tylko filmowym. To także bardzo płodny artysta, który potrafi zaskakiwać.

 • Klaustrofobia Leonardo DiCaprio

  Leonardo DiCaprio przyznał, że rola założyciela FBI - Edgara J Hoovera w biograficznym filmie Clinta Eastwooda była dla niego sporym wyzwaniem z powodu sztucznego makijażu, który sprawiał, że gwiazdor czuł się "niesłychanie klaustrofobicznie".

Wideo na temat: clint eastwood plotki
 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.