• Informacje na temat:

  clint eastwood polityk

Artykuły na temat: clint eastwood polityk
 • "Snajper" : Uniwersalny żołnierz

  Chris Kyle zawstydziłby każdego Predatora - jako wojskowy snajper upolował rekordową ilość wrogów. Opowiadając jego historię, Clint Eastwood nie może się zdecydować, czy chce postawić mu pomnik, czy spróbować go odbrązowić.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • 70. urodziny Clinta Eastwooda

  W środę Clint Eastwood kończy 70 lat. Amerykański kanał telewizyjny "Classic Movies" postanowił w tym szczególnym dniu szczególnie uhonorować aktora - od godz. 17.00 do 3.00 nad ranem stacja zaprezentuje obszerny reportaż o gwiazdorze i kilka jego najsłynniejszych filmów. Sam Eastwood swoje urodziny będzie obchodził w domu, na przyjęciu przygotowanym przez jego żonę, Dinę Ruiz Eastwood, która

 • Eastwood wiceprezydentem USA?

  Clintowi Eastwoodowi najwyraźniej wystarczy status legendy Hollywood. Słynny aktor wyśmiał doniesienia, jakoby brał kiedyś pod uwagę ubieganie się o fotel... wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • "J.Edgar": Człowiek, który stworzył FBI

  Wyreżyserowany przez Clinta Estawooda "J. Edgar" to opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Obraz, w którym w tytułowej roli wystąpił Leonardo DiCaprio, 13 kwietnia trafia na płyty Blu-ray i DVD. Tylko w INTERIA.PL zobaczyć możecie ekskluzywny materiał z wypowiedziami reżysera i odtwórcy głównej roli.

 • Aktorzy po drugiej stronie kamery

  Filmy dwóch wielkich amerykańskich aktorów trafiły w piątek na nasze ekrany. Jednak ani "Dobry agent" Roberta De Niro, ani "Sztandar chwały" Clinta Eastwooda nie znalazły uznania w oczach polskich krytyków.

 • "Brudny Harry" wspiera Romneya

  Legendarny aktor i reżyser filmowy Clint Eastwood wystąpił na konwencji Partii Republikańskiej w Tampie na Florydzie, agitując za kandydaturą Mitta Romneya na prezydenta USA w tegorocznych wyborach.

 • Emocje zaklęte w kadrze

  Czwarty dzień na festiwalu Camerimage obfitował w sporo emocji. Tych w życiu i tych na ekranie. Jeden film o mało nie został wycofany z konkursu przez jego operatorkę. Pomogła publiczność. Do tego pękająca w szwach sala na pokazie "Oszukanej" Clinta Eastwooda. Dzieci zabijane siekierą, w obozie koncentracyjnym, od bomb w Iraku, ewentualnie dzieci na kazachskim stepie - to już filmy.

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.