• Informacje na temat:

  clint eastwood w reality show

Artykuły na temat: clint eastwood w reality show
 • Clint Eastwood ukrywa młodszą kochankę!

  Clint Eastwood (84 l.) od pewnego czasu ma nową partnerkę, ale oficjalnie nie chwali się nią. Dlaczego?

 • Clint Eastwood wysłał żonę do psychiatry

  ...było zeszłoroczne reality show pt. "Mrs. Eastwood & Company", w którym Dina odsłoniła trudne relacje z dwiema dorastającymi córkami. Jej mąż był przeciwny temu programowi. Czy po powrocie Diny z terapii(...)Żona słynnego aktora i reżysera Clinta Eastwooda (82), dziennikarka Dina Eastwood (47), zrezygnowała podobno z rozwodu. Po konsultacjach z psychiatrą zdecydowała się na leczenie depresji w ośrodku...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Clint Eastwood w reality show!

  Clint Eastwood pojawi się w gościnnie w reality show, opowiadającym o codziennym życiu jego żony i córek.

 • Być żoną Clinta Eastwooda

  W niedzielę, 19 sierpnia, o godz. 22 na antenie kanału E! zadebiutuje reality-show "Pani Eastwood i Spółka", w którym widzowie śledzić będą życie Diane Eastwood, żony zdobywcy Oscarów i legendy filmowej Clinta Eastwooda oraz ich 15-letniej córki Morgan i jej przyrodniej siostry Franceski wraz z grupą wokalną z Afryki Południowej, której Diane jest menedżerką.

 • Clint Eastwood się rozwodzi

  Małżeństwo legendy amerykańskiego kina Clinta Eastwooda i młodszej od niego o 35 lat prezenterki telewizyjnej Diny Ruiz dobiegło końca. Po siedemnastu latach od ślubu para postanowiła się rozejść.

 • Żona Eastwooda chce separacji!

  Diana Eastwood złożyła wniosek o separację po 17 latach małżeństwa - podała amerykańska telewizja ABC7 News.

 • Córka Eastwooda poprowadzi Złote Globy

  Córka Clinta Eastwooda, Francesca, została wybrana Miss Złotych Globów 2013. Oznacza to, że będzie współprowadzącą najbliższej ceremonii rozdania tych słynnych nagród filmowych. Czy to początek jej wielkiej kariery?

Wideo na temat: clint eastwood w reality show
 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...