• Informacje na temat:

  clive owen plotki

Artykuły na temat: clive owen plotki
 • Clive Owen i bondowskie plotki

  Clive Owen ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ) z dużym dystansem odnosi się do pogłosek, jakoby to właśnie on miał wkrótce zastąpić Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) w roli agenta Jamesa Bonda. Przystojny Brytyjczyk oznajmił, że woli w tej sprawie zachować powściągliwość, jako że nie złożono mu na razie żadnej oficjalnej propozycji.

 • Bana Bondem?

  Nie ustają spekulacje, kto w filmie "Bond 21" zastąpi Pierce'a Brosnana w roli najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Coraz częściej w związku z projektem pojawia się nazwisko Erica Bany ( "Hulk" , "Troja" ). Podobno aktorowi zaproponowano już wcielenie się w 007, teraz producenci filmu z niecierpliwością czekają na decyzję aktora.

 • Ewan McGregor obawia się Bonda

  Ewan McGregor ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Do diabła z miłością" ) niezbyt przejmuje się plotka mi, jakoby był poważnym kandydatem do objęcia roli agenta 007. Szkocki gwiazdor podchodzi do sprawy spokojnie, jak wtedy, gdy ważyła się sprawa jego angażu do filmu "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" . Aktor boi się jednak, że obowiązki związane z rolą Jamesa Bonda mogłyby być dla niego bardzo uciążliwe.

 • Mila Kunis oczekuje na poród

  Piękną Milę Kunis 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi". Sama aktorka żyje jednak innym projektem, którym jest... macierzyństwo. Niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. "Jestem podekscytowana byciem mamą na pełny etat" - przyznaje gwiazda.