• Informacje na temat:

  clooney wypadek

Artykuły na temat: clooney wypadek
 • George Clooney miał wypadek!

  Jak donoszą włoskie media, skuter kierowany przez George’a Clooneya (57 l.) zderzył się z autem!

 • Clooney miał wypadek

  Hollywoodzki aktor George Clooney, prywatnie wielki miłośnik jazdy na motorze, odniósł w piątek wieczorem obrażenia w wypadku motocyklowym.

 • "Ostry dyżur": George Clooney ranny w wypadku!

  George Clooney, czyli niezapomniany Doug Ross z serialu "Ostry dyżur, miał wypadek na skuterze. Aktor został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • George Clooney: Moralny zwycięzca?

  George Clooney, choć pierwsza przyznana podczas oscarowej nocy statuetka trafiła właśnie w jego ręce, jest jednym z największych przegranych tegorocznych nagród Akademii. Jego 6-krotnie nominowany "Good Night, and Good Luck" przepadł z kretesem, nie dostając nawet jednej statuetki. Nie znaczy to jednak, że Clooney nie był bohaterem wieczoru.

 • Clooney naraża życie!

  Włoskie stowarzyszenie zwolenników i przyjaciół policji drogowej (ASAPS) skrytykowało George’a Clooneya, hollywoodzkiego gwiazdora, który obecnie mieszka nad jeziorem Como. Powód? Aktor jeździ na motorze w pół-kasku, który Włosi uznają za niebezpieczny!

 • George Clooney w stroju Adama

  Szansę na Oscara dla George'a Clooney'a (44 l., "Good Night, and Good Luck" ) mogą zmaleć, gdy światło dzienne ujrzy zdjęcie, które zrobione zostały aktorowi zanim jeszcze zyskał światową sławę - twierdzi Roseanne Barr, bohaterka popularnego serial u "Roseanne", w którym Clooney wystąpił jako 28-letni młodzieniec. Na zdjęciach tych Clooney jest bowiem w stroju Adama.

 • Jak Clooney trafił na plan "Solaris"?

  George Clooney wyznał, że reżyser Steven Soderbergh, prywatnie przyjaciel aktora (razem nakręcili komedię sensacyjną "Co z oczu, to z serca" ), nie od razu przekonał się do koncepcji, by w filmie "Solaris" , w roli Kelvina, obsadzić właśnie jego. W końcu jednak reżyser uległ namowom aktora.

 • Uwielbiany George Clooney

  - Która kobieta wytrzymałaby to, że non stop myślę o pracy? Dla mnie każda historia, każdy artykuł w gazecie to potencjalny scenariusz. Pracuję 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Gdzie tu jest miejsce na rodzinę? - pyta George Clooney.

 • George Clooney naraża życie

  Włoskie stowarzyszenie zwolenników i przyjaciół policji drogowej (ASAPS) skrytykowało George'a Clooneya, hollywoodzkiego gwiazdora mieszkającego nad jeziorem Como. Powód? Słynny aktor jeździ na motorze w pół-kasku, który we Włoszech został uznany za niebezpieczny.

 • Rodzina kapitana Billy'ego Tyne'a, w którego w przebojowym filmie "Gniew oceanu" wcielił się George Clooney, pozwała do sądu twórców obrazu. Zarzuca im naruszenie dóbr osobistych i fałszywe przedstawienie postaci. W ramach zadośćuczynienia żądają procentu od wpływów oraz sprzedaży gadżetów z filmu, który zarobił do tej pory 173 miliony dolarów.

Wideo na temat: clooney wypadek
 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...

 • Grawitacja

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami - przywiązani do...