• Informacje na temat:

  closer

Artykuły na temat: closer
 • Księżna Kate topless. Za takie zdjęcia trzeba słono zapłacić!

  Magazyn "Closer" musi zapłacić 100 tys. euro wraz z odsetkami za opublikowanie zdjęć 35-letniej księżnej Kate topless.

 • Partnerka Lesley Gore wspomina jej ostatnie chwile

  Znana z przeboju "It's My Party" wokalistka Lesley Gore zmarła na raka płuc zaledwie miesiąc po postawieniu diagnozy lekarskiej.

 • Gwiazda odeszła. Co dalej z serialem?

  W Los Angeles trwają zdjęcia do nowej produkcji - "Major Crimes". Będzie to spin off kryminalnego serialu "Podkomisarz Brenda Johnson" ("The Closer").

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

 • "Angelina jest wykończona"

  James Haven Voight, brat Angeliny Jolie (31 l.) przyznaje w rozmowie z magazynem "Closer", że bardzo martwi się o siostrę, której zdrowie, z powodu niedawnych przeżyć, jest według niego poważnie zagrożone.

 • Czego słuchają piłkarze w szatni?

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Innego zdania jest jednak były trener Sunderlandu, a obecnie drugi szkoleniowiec Aston Villi - Roy Keane. W niedawno wydanej na Wyspach biografii "The Second Half" ("Druga połowa") legenda Manchesteru United skrytykowała swoich piłkarzy za słuchanie Abby. Z kim nie mógłby pracować Irlandczyk? Sprawdzamy, czego słuchają w szatni najwięksi piłkarze.

 • Nagie zdjęcia księżnej Kate wywołały skandal. Wraca głośna sprawa!

  Gazeta "Closer" w 2012 roku pokazała coś, czego żadna inna redakcja nie odważyła się zamieścić na swoich łamach. Okładka z Kate i księciem Williamem na wakacjach wywołała ogromną sensację(...) wysokie. "Daily Mail" pisze, że "Closer" podczas rozprawy będzie chciało udowodnić, że młodzi członkowie rodziny królewskiej to "hipokryci", bo na swoim koncie mają nagie zdjęcia i sesje zdjęciowe, które...

 • "Gang Rosenthala" : Dokładnie tak jak w filmie

  Pięć zamaskowanych osób - czterech mężczyzn i jedna kobieta - napada na Narodowy Bank Rumunii. Kradną gigantyczną ilość "narodowej" gotówki. Wszyscy naoczni świadkowie, łącznie z pracownikami banku, są przekonani, że to plan filmowy pierwszego rumuńskiego filmu akcji. Całe zajście obserwuje nieśmiały Virgil, lokalny kelner, który zachwycony nowoczesnymi "możliwościami" rumuńskiej kinematografii postanawia zostać operatorem filmowym.

 • Z Francji docierają wstrząsające informacje. Chodzi o syna Andrzeja Żuławskiego

  .... Potem został skierowany do lepiej chronionego ośrodka - Sainte-Anne. Jak podaje magazyn "Closer", zdruzgotana gwiazda codziennie odwiedzała ukochanego syna. Sophie Marceau zawiesiła karierę, aby...

 • Ten album może zaskoczyć

  Mika Urbaniak "Closer", Sony Music

Zdjęcia na temat: closer
Dyskusje na temat: closer