• Informacje na temat:

  closure

Artykuły na temat: closure
 • Slipknot: Nowy album w przyszłym roku

  Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot, których mieliśmy okazję gościć w lutym w Polsce, nie zamierzają w tym roku pracować nad nowym materiałem. Grupa wejdzie do studia najwcześniej w styczniu 2003, a jej nowego albumu możemy się spodziewać w drugiej połowie przyszłego roku. Muzycy Slipknot są bowiem obecnie zajęci swoimi solowym projektami.

 • Before The Dawn jak Feniks z popiołów

  Fińska formacja Before The Dawn zarejestrowała nowy album "Rise Of The Phoenix".

 • Corey Taylor znów zmienia zdanie

  Corey Taylor, frontman amerykańskiej formacji Slipknot, po raz kolejny zdecydował się zmienić nazwę swojego ubocznego projektu, którego debiutancki album pojawi się na rynku we wrześniu. Tym razem muzyk ogłosił, iż jego zespół nazywać będzie się Stone Sour.

 • Autumn na wysokości

  Goth / symfometalowa formacja Autumn z Holandii zakończyła prace nad nowym albumem "Altitude".

 • Opeth: Szczegóły "Damnation"

  Szwedzka grupa Opeth podała już listę kompozycji, które znajdą się na płycie "Damnation" - tej lżejszej spośród z dwóch zapowiadanych przez Mikaela Akerfeldta wydawnictw zespołu. Materiał zmiksował Steven Wilson, lider Procupine Tree.

 • Londyński wieczór z Opeth

  Jeśli ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Londynu i na dodatek jest fanem Opeth ma okazję przeżyć wyjątkowy koncert szwedzkiego zespołu. Odbędzie się on 25 września w sali "Shepherd Bush Empire" i zostanie zarejestrowany na potrzeby DVD.

 • Theatre Of Tragedy w natarciu

  Norweska grupa Theatre Of Tragedy ma nowego gitarzystę. Jest nim Vegard K. Thorsen, długoletni przyjaciel zespołu, wspomagający już grupę podczas sesji nagraniowych. W nowym składzie autorzy "Velvet Darkness They Fear" ruszą na europejską trasę koncertową, podczas której powstanie pierwszy album live grupy.

 • Nine Inch Nails po latach

  Dziesięć lat po premierze, pod koniec listopada 2004 roku, do sklepów trafi specjalna edycja płyty "The Downward Spiral" grupy Nine Inch Nails. Na dwupłytowym zestawie znajdą się niepublikowane materiały, remiksy, dema i nagrania ze stron B singli.

 • Plejada gwiazd w Divine Heresy

  Gitarzysta Dino Cazares (eks-Fear Factory), perkusista Tim Yeung (eks-Hate Eternal i Vital Remains) czy basista Joe Payne (eks-Nile) - to tylko niektórzy "starzy znajomi" wchodzący w skład nowej amerykańskiej grupy Divine Heresy.

 • Impious i "Maskarada uświęconego mordu"

  Po kilku latach ciszy, z nowym albumem powracają death / thrashmetalowcy z formacji Impious. "Holy Murder Masquerade", piątą płytę Szwedów, będącą pełną grozy opowieścią o "nawiedzonym słudze bożym", wyda 29 stycznia 2007 roku Metal Blade Records. "Jest wiele ofiar, śmierci, przemocy i krwi. To rzeczywiście brutalna historia" - zapewniają muzycy.