• Informacje na temat:

  co będzie sylwestra

Artykuły na temat: co będzie sylwestra
 • SE: Cleo zarobiła w sylwestra 200 tys. złotych

  Cleo (34 l.) minionego sylwestra będzie jeszcze długo wspominać. Tak dużych pieniędzy nie zarobiła już dawno!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Antoni Królikowski oświadczy się Julii w sylwestra?!

  ...jak ona, to będzie się miało twardą skórę w przyszłości" - nie może nachwalić się swojej ukochanej Antek, który jeszcze do niedawna uchodził za bawidamka w show-biznesie. Za to Wieniawa zdradziła w rozmowie z tabloidem "Fakt Gwiazdy", że razem z gwiazdorem mają niecodzienne plany na sylwestra. "Na sylwestra jadę z Antkiem wygrzać się na plaży do Dominikany" - powiedziała szczęśliwa Julia. To może...

 • David Hasselhoff zaprasza na sylwestra

  David Hasselhoff, amerykański aktor najbardziej znany z serialu "Słoneczny patrol", będzie gwiazdą tegorocznego sylwestra pod Bramą Brandenburską w Berlinie - podali organizatorzy tej największej w Niemczech imprezy pod gołym niebem.

 • "M jak miłość": Czas na Sylwestra

  ...będzie jednak do końca szczery... Bo noc postanowi w końcu spędzić z Julką, którą sam zaprosi do bistro. Na widok "przyjaciółki" chłopak od razu się rozpromieni - i sięgnie po drinka. - Cieszę się, że(...) im szczęście? Z kolei Iza dostanie zaproszenie na Sylwestra od Artura. - Nie mogę się z tobą spotykać, nie chcę... Nie po tym, co się stało! - A możesz choć raz zrobić wyjątek? I posiedzieć dziś...

 • Jubileuszowa wystawa Sylwestra Chęcińskiego

  21 maja Sylwester Chęciński kończy 85 lat. Reżyser jest najbardziej znany jest z trylogii "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć". We Wrocławiu rozpoczęło się kilkudniowe świętowanie tego okrągłego jubileuszu.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan: Sylwester z mężem na scenie

  Jedną z prowadzących Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem będzie Barbara Kurdej-Szatan. Aktorkę czeka też wyzwanie muzyczne - zaśpiewa na scenie razem z mężem Rafałem. Gwiazda ma pracującego sylwestra już od 10 lat.

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • Marta Wierzbicka wygadała się. Będzie bardzo samotna w sylwestra!

  Marta Wierzbicka (24 l.) nie ukrywa, że tegorocznego sylwestra spędzi w pojedynkę, zajadając się kalorycznymi przekąskami i oglądając wygłupy rodzimych celebrytów w telewizji. Co z resztą "znanych i lubianych" - posłuchajcie!

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

Zdjęcia na temat: co będzie sylwestra
Wideo na temat: co będzie sylwestra
 • Margaret nie lubi sylwestra: To wszystko jest głupie

  Margaret będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką na zakopiańskiej Równi Krupowej. Podczas ostatniego wieczoru 2017 roku wokalistka wykona kilka utworów ze swojego drugiego albumu studyjnego, a więc wydanego w czerwcu „Monkey Business”. Gwiazda nie ukrywa jednak, że nie przepada za sylwestrem. - Lubię spędzać sylwestra w pracy, bo ja w ogóle nie lubię

 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)

 • Woliński: sylwestra spędzę w Miami

  Dawid Woliński już wkrótce wyjeżdża do Miami, gdzie spędzi prawie dwa tygodnie. W sylwestrową noc bawić się będzie w klubie należącym do męża Joanny Krupy. W kolejne dni zamierza się opalać na plaży i pływać w basenie. ​

Dyskusje na temat: co będzie sylwestra