• Informacje na temat:

  co do mnie czujesz

Artykuły na temat: co do mnie czujesz
 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Fabijański. Przyznał, że nie znosi stereotypu "krucha kobieta i silny mężczyzna". "Można powiedzieć, że jest we mnie dużo kobiety" - dodał w rozmowie z "Galą". Aktor podkreślił również, że bardzo ceni sobie wolność. Dodaje, że ucieka, gdy widzi, że ktoś chce mu ją odebrać. "Ludziom często się wydaje, że mają prawo do kontrolowania życia swojego partnera. Dla mnie to nie do zaakceptowania" - mówił...

 • Przemysław Kossakowski: Mówią o mnie wariat

  Każdy dzień jest ekscytującym doznaniem. Dookoła dzieje się wiele interesujących rzeczy. Nie muszą to być tylko przeżycia ekstremalne, żeby wywołać we mnie poruszenie - przyznaje Przemysław Kossakowski.

 • Grażyna Błęcka-Kolska: W Łasku czuję się u siebie

  ...rzeczy córki, bo to mi pomoże" - wyznała w innym wywiadzie. - "Ale przecież nie da się wyrzucić swoich 23 lat bycia matką! Zuzia była, jest i będzie dla mnie najważniejsza...". *** Zobacz więcej...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Agata Załęcka nie czuje się gotowa na dziecko

  ...pupilem. "Kiedyś rodzina była dla mnie priorytetem. Ale dziś mam 35 lat i dobrze, że mam... kota" - wyznała. "Po prostu nie jestem psychicznie gotowa na dziecko. Poza tym praca aktorki to nieustanne...

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • Michał Figurski: Jak czuje się po przeszczepie?

  ...dowiemy się z książki, którą właśnie pisze Michał Figurski. - To nie jest książka o mnie, lecz o mojej chorobie, o cukrzycy - wyjaśnił "Twojemu Imperium". - Oczywiście pojawią się tam różne wątki...

 • Sceny intymne krępujące? "Dla mnie mniej"

  Znamy ją m.in. z "Tancerzy", bo właśnie taniec obok aktorstwa jest jej pasją. Anna Matysiak opowiada, jak czuje się w "Klanie" i co zmieniło się w relacjach granej przez nią Ramony z Jaśkiem.

 • "O mnie się nie martw": Dagmara Bąk czuje się na planie serialu Dwójki jak w domu!

  Dagmara Bąk, czyli Kinga z „O mnie się nie martw”, miała już na swoim koncie udział w kilkunastu serialach, gdy dostała rolę w nominowanej dwukrotnie do Telekamery „Tele Tygodnia” produkcji Dwójki. Bardzo się ucieszyła, że zagra u boku Joanny Kulig, Stefana Pawłowskiego i Katarzyny Zielińskiej.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

Zdjęcia na temat: co do mnie czujesz
Wideo na temat: co do mnie czujesz
 • "Pierwsza miłość": "Oszukałaś mnie"

  Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) już wie, co mogło być u niej przyczyną nagłego zatrzymania akcji serca. Chce osobiście podziękować Toli (Anna Gzyra) za uratowanie życia i zaprasza ją do domu na obiad. Czuje się jej dłużniczką. Tymczasem podejrzliwy wobec Kaniewskiej Bartek (Rafał Kwietniewski) prosi Kingę, aby trzymała ją na dystans. Tola jednak oferuje swoją pomoc w ratowaniu Barbariana… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Obcy we mnie

  Rebecca i Julian z radością i niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gdy tylko niemowlę pojawia się na świecie, wszystko wydaje się układać pomyślnie. Jednak, mimo miłości macierzyńskiej, Rebecca zaczyna odczuwać niewyjaśniony strach i bezsilność w obecności maleńkiej istoty, która jej potrzebuje. Z każdym dniem coraz bardziej uświadamia sobie swoją bezradność. Pogrążając się w ciemności, młoda matka zaczyna zdawać sobie sprawę, że stanowi zagrożenie dla własnego...

Dyskusje na temat: co do mnie czujesz
 • Re: "M jak miłość": Stanie się cud? Tomek otworzy oczy!

  Jakbym otworzył oczy i taka blondynka by do mnie powiedziała kochanie jak się czujesz no to matko boska, hehe

 • Re: "M jak miłość": Szczęście w ramionach sekretarki?

  jestem polską katoliczką,ale nie oglądam tego serialu,bo to bzdety jak dla mnie ,ale co kto lubi,a jakiego wyznania jesteś,że czujesz sie lepszy od nas?nowa rasa?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Powrót po latach

  Człowieku, jaka islamizacja? Nie dla mnie! Widzę że Ty czujesz się zagrożony i Tobie podobni słabi w swojej wierze, lub w nic nie wierzący, tacy są podatni. Pewnie Soros wam to zafundował :)))

 • Re: "Na dobre i na złe": Kto zachwycił, a kto zaliczył wpadkę?

  A Ty Malina dobrze się czujesz? W czym się niby mam wykazać? Mam ci napisać streszczenie o swoich sukcesach na polu zawodowym? Chyba Ci się coś pomyliło! Wyraziłam swoje zdanie o umiejętnościach osoby, która z racji swojego zawodu w każdym występie poddaje się pod osąd publiczności, w tym mnie! Nie jest najgorsza, ale od miana najlepszej aktorki sezonu dzielą ja lata świetlne.

 • Re: "M jak miłość": Lucjan w niebezpieczeństwie!

  a kim ty jesteś człowieku aby mnie oceniać? Czuję się i jestem Polakiem i nie mam zamiaru pracować do śmierci. Pracuję już ponad 40 lat ale to nie powód aby ktoś mi kazał pracować dłużej bo nie umie rządzić i kasa znikła z ZUS-u i prywatyzacji tego co było do sprzedania. I swoje uwagi dotyczące Polaków jeśli już czujesz się zagraniczniakiem zachowaj dla siebie bo możesz żałować swych słów ....

 • Re: "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  ?, masz co jeść?, masz w co się ubrać ?, czujesz bezpieczeństwo finansowe i możesz sobie pozwolić na kaprysy ? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to powinieneś czuć się człowiekiem spełnionym(...). Potrzebują, nie marzą o tym, tylko dążą do celu, wybierają taką, a nie inną prace, takie, nie inne znajomości, wykształcenie - obierają ścieżki (kariery, życia osobistego, finansowe...), robią to mniej lub

 • Re: Jako dziecko...

  Złości mnie te cukierkowate odzywki Lubiczów ( rodziców Oli) kochanie umyj ręce, kochanie będziesz jadł ,kochanie jak śię czujesz i kochanie i kochanie w życiu tak nie jest nawet u bardzo szanujących sie rodzin moze to zmienicie.

 • Re: Jako dziecko...

  Złości mnie te cukierkowate odzywki Lubiczów ( rodziców Oli) kochanie umyj ręce, kochanie będziesz jadł ,kochanie jak śię czujesz i kochanie i kochanie w życiu tak nie jest nawet u bardzo szanujących sie rodzin moze to zmienicie.

 • Re: Coś w nim siedzi

  o moj nazmarynie rozwijaj siem o maj razmamrynie nawijaj się ... Dewolucja ewolucyi szyli maja chariera safotofa zaspokajanie szatańskiej pychy i chorej ambicji mojego właściciela mnie niewolnika i innych ofiar-niewolników kosztem mnie. prawda i prufta itp ... ludzie,ale belkot; cieciu,dobrze sie czujesz??

 • Re: Dziewczyny wezmą ślub?!

  Wątek zapowiada się ciekawie. :) PS. Zastanawiają mnie opinie niektórych "napuszonych " forowiczów. Po co się tak ekscytować, przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądnania programów, w których kreują postaci homoseksualne. Jeśli czujesz odrazę do scen z ich udziałem, po prostu nie oglądaj, a tym którym to nie przeszkadza, daj wolny wybór. :)