• Informacje na temat:

  co gwiazdy mają w torebkach

Artykuły na temat: co gwiazdy mają w torebkach
 • Stanisława (8 l.), druga na Tadeusza (3 l.). Chłopcy, choć mieszkają z mamą, mają stały kontakt z ojcem. Legendarny polski tenisista Wojciech Fibak (61 l.) rozstał się z żoną Olgą (38

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  Mają ubrania od najdroższych projektantów, swoją linię perfum i nieograniczoną swobodę. Poza tym, mają od kilku do kilkunastu lat. Oto one - najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd!

 • "Gorący pościg", czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne

  Główny pomysł scenariuszowy komedii "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie "buddy movies" - filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy.

 • Gwiazda w kapciach

  Nie byłoby "Seksu w wielkim mieście" bez Sarah Jessiki Parker, a Sarah bez "Seksu...". Bez wątpienia największym sukcesem gwiazdy jest właśnie ten popularny serial. Przez lata Sarah utożsamiana była(...) było ich nie lubić. Z czasem okazało się, że Carrie i Sarah mają ze sobą coraz mniej wspólnego. Ba, całkowicie się od siebie różnią. Dla Sarah najważniejsza jest rodzina: mąż Matthew Broderick...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Gwiazdy na stresie

  ..."Stres zmienia wszystko" - powiada aktor Al Pacino. "Jednych mobilizuje, a innych wykańcza". Czy gwiazdy polskich seriali mają stresy? A jeśli tak, to jak sobie z nimi radzą?

 • Miś, Żaba, Króliczek. Dzieci też mają swoje gwiazdy

  Gummy Bear, Krokodylek Schnappi, Króliczek Titou czy Pszczółka Maja to animowane postacie, które są ubóstwiane przez najmłodszych fanów muzyki. Przyjrzyjmy się zatem czym tak bardzo emocjonują się nasi milusińscy.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  Gwiazdy kina, piękne kreacje i niesamowity przepych - to właśnie Cannes. Chyba nie ma artysty, który nie marzyłby, aby znaleźć się w tym miejscu i zabłysnąć na czerwonym dywanie. Pojawienie się tam polskich celebrytów zawsze jest przez z nich samych szczegółowo komentowane, zwłaszcza gdy mają okazję gościć tam po raz pierwszy. Tak było właśnie w przypadku Julii Wieniawy, młodziutkiej aktorki...

 • "Grace księżna Monako": Ikona stylu, klasy i szyku

  Dziś uznawana jest za ikonę stylu, klasy i szyku. Była inspiracją dla największych projektantów. Aż trudno uwierzyć, że Grace Kelly urzekła księcia Monako skromnością i prostotą. "Grace księżna Monako" trafi do kin w Polsce 16 maja - dwa dni po światowej premierze, która odbędzie się podczas festiwalu filmowego w Cannes.