• Informacje na temat:

  co gwiazdy robiły w czwartek

Artykuły na temat: co gwiazdy robiły w czwartek
 • „Barwy szczęścia”: Gawron nie nadaje się na gwiazdę?

  W 1942. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek 15 listopada o godzinie 20.55) Gawron zarzuci Żabci, że dała jego płytę piratowi, który skopiował wszystkie jego utwory i umieścił je(...) z prawdziwego zdarzenia, który obsługuje gwiazdy disco polo. Wysłałam mu twoją płytę i uprosiłam, żeby się z tobą spotkał - powie. Kilka minut później w "Feel Good" zjawi się pewny siebie mężczyzna...

 • Dario Marianelli, gwiazda FMF: Muzyka filmowa to dziwny biznes

  Autor najbardziej subtelnych i wpadających w ucho ścieżek dźwiękowych, utalentowany kompozytor i pianista Dario Marianelli jest jedną z gwiazd 7. Festiwalu Muzyki Filmowej. Święto muzyki i kina rozpoczęło się w czwartek, 25 września,w Krakowie.

 • Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  ...czwartek rano". Justyna: Zadebiutowała w 2010 roku główną rolą w serialu "Nowa". Wcieliła się w Adę Mielcarz - absolwentkę szkoły policyjnej, która trafia do wydziału zabójstw w komendzie stołecznej...

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • "Czas honoru": Gwiazdy serialu wracają na plan już za miesiąc!

  Pod koniec kwietnia rozpoczną się zdjęcia do 7. serii "Czasu honoru"! Wiadomo już, że akcja nowych odcinków rozgrywać się będzie tuż przed i podczas Powstania Warszawskiego. - Nie mogę się doczekać wejścia na plan - napisał w czwartek na swojej stronie Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski.

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • Ojciec Dody wściekły na Polaków: Nie doceniamy własnych gwiazd

  Paweł Rabczewski nie może przeboleć, że jego córka została skandalistką, a nie lekkoatletką. Co więcej, ma żal do Polaków, że nie doceniają jej "talentu"...

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • Gwiazdy seriali na antenie Polsat Cafe

  Aż pięć znanych z seriali aktorek poprowadzi wiosną programy telewizyjne na antenie Polsat Cafe. Stacja zaprezentowała w czwartek swoją nową ramówkę.

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

Wideo na temat: co gwiazdy robiły w czwartek