• Informacje na temat:

  co już nie jest modne

Artykuły na temat: co już nie jest modne
 • Jacek i Joanna Kawalcowie: Wciąż niemodnie zakochani

  Choć w show-biznesie trudno o trwały związek, Joanna i Jacek Kawalcowie udowadniają, że można żyć ze sobą w szczęściu przez długie lata. Para wspiera się na każdym kroku i razem przechodzą przez trudne chwile. Tak było również wtedy, gdy wiele lat temu groziła im utrata dachu nad głową, a żona aktora przeszła załamanie.

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Ilona Felicjańska już tak nie wygląda. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

  Ilona Felicjańska (42 l.) przez cały rok zapuszcza włosy, aby w czerwcu obciąć je w ramach akcji "Daję głowę", której jest ambasadorką. W ten sposób nie tylko zbiera pieniądze dla pacjentów onkologicznych, lecz także przekonuje chore kobiety, że to nie włosy świadczą o ich wartości.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Jessica Mercedes świętuje swoje urodziny z modnymi przyjaciółmi!

  Jessica Mercedes niebawem skończy 23 lata! Blogerka zaczęła już świętowanie ze swoimi najbliższymi, modnymi przyjaciółmi!

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • "rodzinka.pl": Maria będzie bardzo nowoczesną i modną mamą!

  Maria (Agata Kulesza), nie mogąc się już doczekać momentu, kiedy zostanie mamą, całą swoją energię wyładowywać będzie w sklepach z artykułami dla niemowląt. Opęta ją niepohamowana żądza kupowania najbardziej wymyślnych rzeczy!

 • Krzysztof Zanussi: Krytyka względności

  "Film idący pod prąd tego, co dziś modne, powszechnie przyjęte" - powiedział o "Obcym ciele", które w piątek trafi do kin, Krzysztof Zanussi. "Czy jesteś człowiekiem przyzwoitym?" - to, zdaniem aktorki Agnieszki Grochowskiej, najważniejsze z pytań stawianych w tym filmie.

 • Jerzy Zelnik nie chce już kochać

  W odróżnieniu od wdowców, którzy szukają pocieszenia w nowym związku, Jerzy Zelnik (71 l.) nie pragnie już damskiego towarzystwa. A przecież miał zawsze wielkie powodzenie u płci pięknej.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

Zdjęcia na temat: co już nie jest modne
Wideo na temat: co już nie jest modne
 • Dygant: Jestem trochę wkręcona w modę!

  chciałaby zamykać się również na to, co nieznane. – Ci młodzi, kiedyś trochę się zestarzeli, bo oni są w moim wieku. To tak jak z aktorkami, aktorami, kiedyś myślałam, że jestem młodym pokoleniem, a już teraz przyszli inni, o wiele młodsi, więc tych najmłodszych po prostu nie znam. Chcę jednak zobaczyć, co się dzieje, jak to wszystko wygląda, może poznać kogoś fajnego i zobaczyć, co w trawie

 • Tamara Arciuch rozżalona: W polskich filmach ciągle grają ci sami

  ? - Tęsknię za fajną rolą filmową na dużym ekranie, dawno nie stałam przed kamerą filmową. Tak bywa w naszych karierach, że jak za dużo gra się w serialach, to film już nie sięga po człowieka - mówi rozżalona i wkurza się, że w polskich filmach w kółko grają te same osoby. - Jest moda na aktorów i proponuje się ciągle tych samych. Ja nigdy nie stałam się modną aktorką w kinie. Tak się układa, nie

Dyskusje na temat: co już nie jest modne