• Informacje na temat:

  co nowego w brzyduli

Artykuły na temat: co nowego w brzyduli
 • "Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

  Nowe jury w "The Voice of Poland"? Nie, to plan nowego filmu ATM Grupy! W Warszawie kręcone są zdjęcia do filmu "Ostra", na podstawie scenariusza Piotra Jaska, Julii Kamińskiej i Wojciecha Nerkowskiego.

 • Gwiazda "BrzydUli" w filmie

  Wiosną 2011 roku do kin wejdzie nowa komedia kryminalna Janusza Zatorskiego - "Kumulacja". Jedną z najważniejszych ról w filmie zagra Marek Włodarczyk, znany z "Kryminalnych" i "BrzydUli".

 • "Singielka": Elka i Mikołaj przyłapani na romansie!

  Biurowy romans redakcyjnej brzyduli Elki z uchodzącym za największego przystojniaka Mikołajem stanie się tajemnicą poliszynela. Poznaj szczegóły!

 • Rekordowy powrót "BrzydUli"

  Ulubiony serial widzów TVN wrócił na antenę w wielkim stylu. Wrzesień był dla "BrzydUli" absolutnie rekordowy! Miłośnicy perypetii Uli Cieplak wytęsknieni wakacyjną przerwą, zachęceni spektakularnym FanZlotem i coraz bliższą przemianą brzydkiego kaczątka w łabędzia, tłumnie zasiedli przed telewizorami.

 • Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Trwają castingi do sequela filmu "Och, Karol", który 25 lat temu okazał się wielkim przebojem. Na zdjęcia próbne zaproszono m. in. Filipa Bobka, czyli niezapomnianego Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli".

 • Majka zamiast BrzydUli

  Wielka miłość, młodzi bohaterowie, uznani krakowscy aktorzy. Pod koniec czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowego serial u TVN "Po prostu Majka".

 • Aaron Tveit, gwiazda "Nędzników", w "BrainDead"

  Aaron Tveit dołączył do obsady nowego serialu twórców "Żony idealnej".

 • Lohan w "Brzyduli Betty"

  Od listopada, z przerwami, trwały rozmowy producentów serial u "Brzydula Betty" z Lindsay Lohan. Teraz wreszcie zostały sfinalizowane! 21-letnia aktorka wystąpi w ostatnim odcinku obecnego sezonu.

 • Filipa Bobka czekają bardzo pracowite miesiące...

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę Telewizji Polsat.

 • Wielka przemiana BrzydUli

  Ogromne okulary, odstające uszy, aparat na zębach i dziwaczne ciuchy to już przeszłość! Brzydkie kaczątko zmieniło się w łabędzia. Ula jest piękna!

Zdjęcia na temat: co nowego w brzyduli
Wideo na temat: co nowego w brzyduli
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Amazonia. Przygody małpki Sai

  Urodzona w niewoli mała kapucynka po katastrofie lotniczej nad amazońską dżunglą zostaje całkowicie sama. Zdezorientowana i bezradna uczy się przetrwać oraz dostosować do nowego otoczenia.

 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

Dyskusje na temat: co nowego w brzyduli
 • Re: "Na dobre i na złe": Kaśka i Marcin odnowią romans z klubu Anonimowych Alkoholików?

  Nie mogę się doczekać odcinków z nimi. Pana Filipa uwielbiam od czasu "BrzydUli". :) Cudowni byli z Panią Kamińską, jednak minęło trochę lat, a przeszłość nie może się ciągnąć w nieskończoność. Byli świetną parą w TVNowskim serialu, teraz czas na coś nowego, świeżego. Czekam na rozwój związku Kasi i Marcina w "Na dobre i na złe", zwłaszcza, że Kasia to jedna z moich ulubionych bohaterek

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  czegoś nowego będzie niejako tworzeniem na siłę. Jestem sceptyczny co do "Brzyduli 2", choć obejrzeć pewnie obejrzę, z czystej ciekawości i sentymentu do bohaterów.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip to dobry aktor który świetnie sprawdził się w Brzyduli którą oglodalo ponad 5 milionow osob a Filipa kocha poł świata.!!

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip bardzo dobrze zagrał w Brzyduli i zdobył największe poparcie wśród widowni w kazdym wieku. To gwarantuje sukces Och, Karol 2

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek będzie idealny do tej roli, ponieważ świetnie sprawdził się w roli flirciarza w BrzydUli :) Jego aktorstwo, sam wygląd i ten głos... samo mówi za siebie. Nie ma lepszego kandydata.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Bardzo bym chciała zobaczyć Filipa w roli Karola. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym w roli Marka D. w kontynuacji Brzyduli. Ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co dają.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  FIlip zasłużył sobie na to, żeby dać mu szansę. Bardzo dobrze zagrał w Brzyduli rolę Marka Dobrzańskiego. Teraz tez dobrze zagra, bo sie nadaje do roli amanta w którym kochaja się wszystkie kobiety

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Socha tez niech nie gra bo ona jest za duża dla Filipa Bobka Soszka zagrać musi!, wszak Filip mówił, że brakowało mu tego typu scen w BrzydUli między Markiem a Violettą :D

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Tak Filip jako flirciarz na pewno się sprawdzi. A problemy z miłością przerobił w "Brzyduli", więc można powiedzieć, że ma doświadczenie. Aparycja właściwa dla amanta. Słowem same plusy. Akurat rola dla niego.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  JSBM - Wielka improwizacja zrobiła jednak karierę w naszym kraju. Niewielu jej nie zna. Po "Brzyduli" niewielu również nie zna Filipa Bobka. Może właśnie to, że jest już bardzo znany a jednak „nie ograny” będzie jednym z jego głównych atutów?