• Informacje na temat:

  co ona mu robi igraszki

Artykuły na temat: co ona mu robi igraszki
 • James Franco i Isabel Pakzad: Wzięło ich na ksiuty. Zobaczcie, co robili po wyjściu z wody

  Oskarżony o molestowanie pięciu kobiet aktor James Franco (40 l.) przyłapany został ze swoją nową zdobyczą Isabel Pakzad (24 l.) na igraszkach w wodzie. Para wypoczywa na greckiej wyspie Mykonos. Na zdjęciach, które zrobili paparazzi, widać, jak Jamesowi i Isabel zebrało się na ksiuty. Podczas kąpieli w morzu nie mogli się od siebie oderwać! Nie inaczej było po wyjściu na brzeg. Jak odnotowały...

 • Recenzja Chris Brown & Tyga "Fan of a Fan: The Album": Muzyka na bogato, ale monotonna

  Chris Brown i Tyga bawią się w najlepsze, celebrując pierwszy wspólny album. Nie powinni jednak z tym przesadzać - "Fan of a Fan: The Album" szału nie robi. Pozostawia za to słuchacza z uczuciem niedosytu.

 • One pokazały za dużo w 2015 roku!

  Celebrytki uwielbiają robić zamieszanie wokół własnej osoby. A nic nie wywołuje takich emocji, jak "niekontrolowane" pokazanie bielizny czy nieco bardziej intymnych części ciała. Zobaczcie więc tegoroczne królowe wpadek!

 • Recenzja Annie Lennox "Nostalgia": Spieszyć się zupełnie nie ma powodu

  To trzecia po Barbrze Streisand i Lady Gadze z Tonym Bennettem płyta z coverami standardów, jaką recenzuję w ciągu miesiąca. Najlepsza.

 • Aimee Spencer z "Ekipy z Newcastle" nie żyje. Ktoś wypchnął ją z okna?

  ...pierwszym piętrze i doznała bardzo poważnych obrażeń. W stanie krytycznym przewieziono ją do szpitala, a lekarze robili wszystko, by uratować jej życie. Niestety, nie udało się i gwiazdka zmarła. Policja(...) i wspaniałych wspólnych chwil. Będziemy za tobą bardzo tęsknić. Modlimy się, aby anioły odprowadziły cię na miejsce wiecznego spoczynku" - napisała. Spencer była kontrowersyjną postacią. Zrobiło się o niej...

 • Co robią polscy reżyserzy?

  Gazeta Rzeczpospolita zapytała ponad dwudziestu polskich reżyserów filmowych, co robią - czy udało im się zrealizować swe plany, z czego musieli zrezygnować, na jakie pójść kompromisy. Okazuje się, że większość z nich albo nic nie robi, albo próbuje realizować spektakle w Teatrze Telewizji, albo... czeka. Wśrod ankietowanych znaleźli się m.in. Filip Bajon , Krzysztof Zanussi , Wojciech

 • Laura Łącz: Wiek nie ma znaczenia

  .... Nie pali, nie pije kawy, alkoholu, prawidłowo się odżywia. Do niedawna jeszcze bez trudu gimnastykowała się i robiła szpagat. Często zwraca mi uwagę, żebym nie marszczyła czoła. Ojciec był sportowcem(...) jest samotnej kobiecie wychować dziecko. - To prawda. Po śmierci Krzysztofa rzuciłam się w wir pracy, żeby nie myśleć o tym, co mnie spotkało. Wiedziałam jedno, że mam do wykonania duże zadanie...

 • Co słychać u Eve?

  Po ostatnim skandalu, kiedy w sieci pojawił się film ukazujący Eve i jej byłego chłopaka podczas seksualnych igraszek, artystka robi wszystko, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od tego wydarzenia.

 • Szok! "Inna" miłość nad rozlewiskiem!

  Pojawienie się na Mazurach ślicznej Magdy (Laura Breszka) sprawi, że niemal wszyscy mężczyźni znad rozlewiska stracą dla niej głowy! Nawet Konrad (Piotr Grabowski) uwierzy, że w ramionach uroczej dziewczyny mógłby przeżyć niezapomniane chwile. Przeżyje jednak szok, gdy pewnego dnia nakryje Magdę na miłosnych igraszkach z... inną kobietą!

 • John Cusack w sądzie

  John Cusack ( "Przeboje i podboje" , "Ulubieńcy Ameryki" , "Igraszki losu" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w dreszczowcu "The Runaway Jury", nad którym pracuje reżyser Gary Fleder ("Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym", "Nikomu ani słowa" ).