• Informacje na temat:

  co oznacza sen

Artykuły na temat: co oznacza sen
 • ​"O mnie się nie martw": Finał sezonu - to jawa czy sen?

  Piąty sezon serialu "O mnie się nie martw" oglądało prawie 2 miliony osób. Niewątpliwie oznacza to, że widzowie polubili serialową Igę (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). W produkcji(...) ślubu kościelnego głównych bohaterów! Czy to sen, czy jawa? "To jak bardzo zmienił się mój bohater od czasu poznania Igi jest niesamowite. Z wiecznego imprezowicza stał się odpowiedzialnym...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Najpierw sny, potem śmierć

  ...pojawienie się tej dwójki w jego rewirze oznacza kłopoty. Normę i Normana łączą skomplikowane relacje, nadopiekuńcza matka wywołuje u syna agresję, a z czasem w chłopcu zaczynają się budzić mordercze...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor drżą o zdrowie dzieci!

  Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) są rodzicami dwóch córek – Janinki (9 l.) i Heleny, która przyszła na świat w lutym 2018 roku. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie jeden problem, który spędza im sen z powiek.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Małgorzata Niemen: Daleko od zgody

  Małgorzata Niemen (61 l.) zgodziła się na wykorzystanie piosenki męża, co nie oznacza, że podzieli się jego dorobkiem także z pasierbicą. Panie dalej są na wojennej ścieżce.

 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Zachwyca wspaniałą figurą. Trudno dziś rozpoznać w niej dziewczynę, która grała "Grubą" w "Przepisie na życie".

 • "Na Wspólnej": Miłosne manewry na Wspólnej

  Joanna (Anna Cieślak) oznajmi Bogdanowi (Wojciech Brzeziński), że będą mieli dzidziusia. Michał (Robert Kudelski) zaplanuje sobie, że po raz kolejny poprosi Kingę (Ilona Wrońska) o rękę, a ona będzie miała sen erotyczny z Iwem (Jakub Wieczorek) w roli głównej.

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

Dyskusje na temat: co oznacza sen
 • Re: "Na dobre i na złe": Brutalna prawda

  nie sądzę. To, że raz zrobili z tak fajnego odcinka sen, nie oznacza, że to samo będzie tym razem :) Pozdrawiam :)

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki zdradzi Tomasza z Adamem!

  bo w artykule nic nie napisali że to będzie sen więc piszą że Wiki puszczalska i jest w tym prawda wyszła za mąż bez miłości !!!! i jeśli to nie będzie jej sen to jest puszczalska chociaż jej małżeństwo i tak jest bez miłości a Hana kocha Piotra Piotr ją w małżeństwie nie zawsze wszystko jest czarne lub białe romans nie oznacza braku miłości Piotr jest tak samo winny jak Hana ale kochają się