• Informacje na temat:

  co oznacza szeroki usmiech mezczyzny

Artykuły na temat: co oznacza szeroki usmiech mezczyzny
 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • Orlando Bloom i dług wdzięczności

  Lada moment (25 maja) na ekranach kin na całym świecie pojawi się ostatnia, niecierpliwie wyczekiwana, część "Piratów z Karaibów" - "Na krańcu świata". To, jak zapowiadają twórcy, koniec pewnego rozdziału. Co wcale nie oznacza, że definitywny finał opowieści o losach Jacka Sparrowa i jego przyjaciół?

 • "Ojciec Mateusz" od kuchni

  Gościliśmy na planie "Ojca Mateusza", a dokładnie na serialowej plebanii, na której pierwsze skrzypce gra Natalia (Kinga Preis). Pierwszą niespodzianką była już sama lokalizacja obiektu.

 • "Pizza wielkości stołu"

  - To na pewno najdojrzalszy materiał i najbardziej przemyślany - tak o płycie "Niebo nade mną" grupy Harlem mówi jej gitarzysta i wokalista Krzysztof "Dżawor" Jaworski. Piąty album rockmanów ukazał się pod koniec marca 2007 roku, a wśród gości pojawili się na nim Dean Bowman, Piotr Cugowski (Bracia) oraz Maciek Balcar i Jurek Styczyński (Dżem). O współpracy z tymi muzykami, nowym materiale, rockowej poetyce i występach w Lubży "Dżawor" wraz z Ryszardem "Rudym" Wolbachem (wokal, gitara)...