• Informacje na temat:

  co pokochały miliony

Artykuły na temat: co pokochały miliony
 • Joanna Moro zapowiada kolejny sezon "Blondynki": Cieszę się, że Polacy go pokochali!

  Kiedy zagrała Annę German w polsko-rosyjskim serialu, pokochały ją tysiące widzów. Był to ogromny triumf aktorki, która dotąd grała jedynie epizody. Teraz rekordy popularności bije kolejna produkcja z udziałem pięknej Joanny Moro.

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Pokochały ją miliony

  Kiedy reżyser "Rancza" zobaczył ją na castingu, bez namysłu stwierdził: - Mam Lucy! To jest ona! I jak się okazało - nie pomylił się. Postać młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, w którą wciela się Ilona Ostrowska, pokochały miliony widzów.

 • Patryk Vega o Stanisławie Mikulskim

  "Jako dziecko - podobnie jak miliony nie tylko Polaków - byłem fanem 'Stawki większej niż życie'. W tamtych czasach Stanisław Mikulski był niemalże bogiem" - wspomina Patryk Vega, u którego aktor zagrał swoją ostatnią rolę na dużym ekranie - po 40 latach ponownie wcielił się w postać Hansa Klossa w obrazie "Stawka większa niż śmierć".

 • Przyjaciółki

  Przyjaciółki" to serialowy fenomen, do którego widzowie bardzo chętnie wracają od 2012 roku. Przed nami już szósta odsłona serialu, który pokochały miliony...

 • Wiosenny spot Polsatu w rytmie "Love Is In The Air"

  Wiosenny spot Telewizji Polsat prezentuje najważniejsze pozycje zbliżającej się ramówki.

 • "Świat według Kiepskich": A mogłem być pilotem

  Oczytany, błyskotliwy i dowcipny. Jego pasją jest pilotowanie i czytanie książek. Prywatnie aktor nie przypomina serialowego Waldusia Kiepskiego, za którego pokochały go miliony widzów.

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  24 kwietnia na ekrany kin powrócą detektywi z Departamentu Q., którzy w thrillerze "Zabójcy bażantów" spróbują rozwikłać kolejną makabryczną zbrodnię sprzed lat. Przy okazji premiery duńskiego hitu wszech czasów zapomnijmy na chwilę o Bergmanie, Larsa von Triera zamieńmy na Larsa Ulricha i odkryjmy tajemnice rozrywkowego, pachnącego popcornem kina Skandynawii, które nie od dziś sensacją, thrillerem i horrorem stoi!

 • "M jak miłość": Lucjan odejdzie

  Ciepło, życiowa mądrość i poczucie humoru – Lucjan Mostowiak to bohater, którego pokochały miliony widzów. Niestety, w 1329. odcinku „M jak miłość” Lucjan odejdzie, a serialowa Grabina pogrąży się w żałobie.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

Zdjęcia na temat: co pokochały miliony
Wideo na temat: co pokochały miliony
Dyskusje na temat: co pokochały miliony
 • Re: Pokochały ją miliony

  Bo to jest świetna aktorka i przesympatyczna dziewczyna.

 • Pokochały ją miliony

  To dobrze, że Ilona nie boi się tego, że postać Lucy może być na zawsze kojarzona z aktorką.

 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  najważniejsze, że Lucy oddali w ostatnim odcinku taką jaką pokochały miliony, bo to co nawymyślał Pan Brutter w 9 serii i 12 odcinkach serii 10 to jakaś paranoja, która nie trzymała się niczego. do dziś nie rozumiem czym było spowodowane aż takie schrzanienie GENIALNEJ postaci, ale jak nie ona jedyna. Większość postaci popsuto i nie dano im szansy na rehabilitację, Lucy na szczęście tak (choć