• Informacje na temat:

  co się stało idola

Artykuły na temat: co się stało idola
 • Beata Kozidrak zosatnie jurorką "Idola"?

  Była już przez chwilę jurorem w programie „Top Chef 2”, ale tam oceniała umiejętności kulinarne uczestników. Wkrótce być może będzie recenzentką w innej dziedzinie, na której zna się najlepiej.  Jak udało się dowiedzieć „Na żywo”, Beata Kozidrak (56) ma dołączyć do jury „Idola”, popularnego niegdyś talent show, który chce reaktywować Polsat. Szefowa stacji Nina Terentiew (70) marzyła o tym już...

 • Nie żyje uczestniczka amerykańskiego "Idola"

  W wieku 32 lat zmarła Joanne Borgella - wokalistka, uczestniczka programów telewizyjnych i modelka.

 • Edyta Górniak wściekła się na fanów! Kazała im szukać innych idoli!

  Edyta Górniak (44 l.) tak się ostatnio zdenerwowała, że wydała z tej okazji kolejne mocne oświadczenie...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Musiał: Nie pchałem się na idola

  Znany z serialu "Rodzinka.pl" Maciej Musiał opowiada "SHOW" o tym, jak radzi sobie z popularnością. "To jest męczące. Muszę się ciągle kontrolować. Nie mogę 'zaszaleć' jak ludzie w moim wieku" - mówi.

 • Hozier: Idol młodzieży nie zmawia pacierzy

  Gdy Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że na tegorocznego Open'era przyjedzie Hozier (wystąpi 4 lipca), tabuny nastolatków zaczęły sprawdzać, co będą robić na początku lipca. Nie mogą oni bowiem przegapić przyjazdu swojego nowego idola do Polski.

 • Alicja Janosz z "Idola" namawia, by publicznie karmić piersią

  Zwyciężczyni "Idola" chce wrócić do show-biznesu, stając się ekspertką od macierzyństwa i angażując się w akcję "Karmię swobodnie", która propaguje karmienie piersią w miejscach publicznych.  Piosenkarka sama niedawno urodziła syna i deklaruje, że nie obawia się karmić piersią poza domem. Według niej jest to całkowicie normalne i naturalne.  "Ja nie jestem matką-wariatką, ekoświrniętą hipiską...

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Robert Janson: Gdy dotarło do niego, co się stało, jego życie stało się ruiną

  ...życie stało się ruiną. Wciąż mam stan depresyjny. Jako kierowca będę przeżywał to do końca życia - mówił po wypadku. Na nogi stanął cztery lata po nim. Wrócił do pracy i spełnił swoje wielkie marzenie(...)Jako chłopiec tęsknił za mamą, która zmarła, gdy miał pięć lat. Jego ojciec szybko założył nową rodzinę, a on skupił się sporcie. Wolał grać w piłkę niż uczyć się gry na pianinie. Jednak to muzyka...

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

Zdjęcia na temat: co się stało idola
Wideo na temat: co się stało idola
 • Jak się zmienił Bartek Wrona - idol z lat 90.?

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że Bartek Wrona (33 l.) został instruktorem zumby? W rozmowie z Mateuszem Hładki z "Dzień Dobry TVN" muzyk zdradził, czy tęskni za dawną popularnością. "Wtedy nie mogłem przejść spokojnie ulicą i nie tęsknię za tym" - wyjaśnił. Czy już na zawsze porzucił karierę muzyczną? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zwiastun 6. sezonu "Teorii wielkiego podrywu"

  kadr na uczelni, b) co się dzieje z telewizyjnymi idolami z dzieciństwa oraz c) tego, że przygoda z grą w „Lochy i Smoki" może stać się powodem kryzysu jego związku z Amy. Wszystkich, którzy(...) społecznie zacofanych geniuszach, jest skandalicznie wszechstronny. Szósty sezon jest zbiorem nowych, śmiesznych odkryć: Leonard uczy się, że zazdrość źle wpływa na związek (z Penny), ale nauka jest przydatna