• Informacje na temat:

  co się stało z prezenterka

Artykuły na temat: co się stało z prezenterka
 • Adriana Niecko: Co się stało ze słynną prezenterką TVP?

  Adriana Niecko (45 l.) była jedną z najbardziej lubianych gwiazd telewizji. Nic więc dziwnego, że jej nagłe zniknięcie było dla widzów sporym zaskoczeniem. Co teraz się z nią dzieje?

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • Zhanna Veber, 29-letnia rosyjska prezenterka telewizyjna, została zastrzelona przez swojego męża Anatolija Leontowicza. Świadkiem zdarzenia był 9-letni syn Dmitrij.

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Ania Popek (48 l.) to najjaśniej świecąca dziś gwiazda narodowej telewizji. Jacek Kurski wprawdzie wycofał się z pomysłu obsadzenia jej w "Teleexpressie", prezenterka nadal jest jednak gospodynią aż trzech programów. Tygodnik "Twoje Imperium" zapytał wróżkę, jaka przyszłość czeka ulubienicę Kurskiego...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Beata Tadla straci kolejną pracę?! Co się stało?!

  W telewizji Nowa TV Beata Tadla czuła się jak ryba w wodzie. Przedstawianie widzom najświeższych informacji było jej pasją. Prezenterka na swoim profilu w internecie często chwaliła się rodzinną(...) oznacza to konieczność szukania nowej pracy. Czy to powód do zmartwień? Wręcz przeciwnie! Już po wygranej w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami" mówiło się, że Tadla byłaby mile widziana w paśmie informacyjnym...

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • Lidia Kopania pożarła się na Facebooku z prezenterką

  ..."Twarz bielizny" Lidka Kopania (37 l.) na Facebooku wdała się w pyskówkę z prezenterką Małgorzatą Kosik. Panie poróżniły się o... występy w bieliźnie.

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

Wideo na temat: co się stało z prezenterka
 • Szostak: Trzy dni w miesiącu jestem na sokach!

  Dziennikarka przyznaje, że wraz ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, całkowitej zmianie uległy jej nawyki żywieniowe. Stała się między innymi zwolenniczką diet oczyszczających, w których prym wiodą soki i koktajle. W swoim najnowszym poradniku prezenterka wraz z Martą Kordyl proponuje prawie sto przepisów na zdrowe i smaczne napoje, które oczyszczają, poprawiają odporność i dobroczynnie działają na

 • Anna Kalczyńska o Kuźniarze: Jest bezkompromisowy!

  prowadzenia "Wstajesz i wiesz" Kuźniar dał się poznać jako bezkompromisowy dziennikarz, stał się też obiektem krytyki internautów. Zdaniem niektórych mediów Anna Kalczyńska ma ocieplić jego wizerunek. Prezenterka twierdzi jednak, że to ona będzie musiała walczyć o swoje miejsce w programie. – Jarek znany jest z tego, że jest bezkompromisowym solistą, z drugiej strony jest też bardzo wyluzowany