• Informacje na temat:

  co słychać top model

Artykuły na temat: co słychać top model
 • Anja Rubik o swojej wadzie wymowy: Słychać jakbym sepleniła!

  ...tym. Ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że to będzie dziwne. Wszyscy mnie znają taką, jaka jestem, z 'Top model', z wywiadów i nagle przyjdę do programu i zacznę całkowicie inaczej mówić(...)Modelka od przyszłego sezonu poprowadzi w TVN program "Project Runway". Wszyscy zachodzą jednak w głowę, jak Anja poradzi sobie z konferansjerką, skoro często ciężko ją w ogóle zrozumieć...

 • Paulina Papierska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru! Wygląda na zmęczoną

  Paulina Papierska (26 l.) pod koniec listopada została pierwszy raz mamą. Wygląda na to, że dziecko wywróciło życie zwyciężczyni programu „Top Model” do góry nogami!

 • Krupa udawała rozstanie na potrzeby reality show?!

  W połowie listopada media obiegła informacja, że jurorka "Top Model" po 5 latach znajomości rozstała się ze swoim partnerem - swoją decyzję tłumaczyła brakiem zaangażowania mężczyzny. "Miałam już(...) dziennikarzy (na co dzień modelka mieszka w Los Angeles). Okazuje się, że w jej pojednaniu z narzeczonym palce maczała matka, która pod nieobecność Joanny spotkała się z biznesmenem i namówiła go na...

 • "Top Model": Pot, łzy i... szpilki

  Piękne dziewczyny, cudowne stroje, ostre i profesjonalne jury - to podstawy sukcesu programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Eurowizja: Znowu beznadziejnie?

  To już powoli staje się nudne - co roku słychać zgodne narzekania na poziom krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Nie inaczej jest po czwartkowej decyzji komisji TVP, która zakwalifikowała raptem pięć piosenek.

 • Głupota musi boleć!

  Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek. Karolina Korwin-Piotrowska ujawnia, jak reaguje na krytykę i jak planuje dorobić do... emerytury.