• Informacje na temat:

  co to temperament

Artykuły na temat: co to temperament
 • Agata Załęcka: Ognisty temperament

  Poznajcie bliżej rudowłosą piękność, którą do tej pory podziwialiście w "Na sygnale" czy "Na Wspólnej".

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Marek Koterski dał rolę narzeczonej syna?! "Bardzo ceni ognisty temperament Marceli"

  ...dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", filmowiec dał szansę dziewczynie syna na kinowy debiut nie tylko ze względu na jej urodę i rodzinne koneksje. - Marek bardzo ceni ognisty temperament Marceli, która...

 • Grażyna Wolszczak: Wzór dojrzałych kobiet

  Grażyna Wolszczak po raz kolejny udowodniła, "jak być zawsze młodą, piękną i bogatą"...

 • "Na dobre i na złe": Wiki ma temperament!

  ...od fanów serialu? - Najczęściej spotykam się chyba ze zdaniem, że fajnie, że mam taki "charakterek"... Ktoś powiedział mi ostatnio: "Ach, bo pani ma taki wielki temperament, ja to uwielbiam...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w trzecim odcinku?

  W trzecim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" królować będą gorące, latynoamerykańskie rytmy. Uczestnicy show zatańczą: salsę, sambę, rumbę, cha-chę i paso doble.

 • Okiełznać temperament

  Francesca, którą Anna Iberszer gra w serialu "Ranczo", to typowa Włoszka - pełna temperamentu i bezkompromisowa. Ma jednak dziewczęcy urok i niewinność, które sprawiają, że może oczarować.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • "Ania z Zielonego Wzgórza": Rudzielec z temperamentem

  Już od ponad 100 lat przygody marzycielskiej i niepokornej Ani Shirley podbijają serca kolejnych pokoleń czytelników. Także filmowe i serialowe ekranizacje serii książek o jej losach zawsze mogą liczyć na dużą oglądalność.

 • "Fotograf" od 9 stycznia w kinach

  Aleksandr Bałujew, Adam Woronowicz i Tomasz Kot znaleźli się w polsko-rosyjskiej obsadzie nowego filmu Waldemara Krzystka. Opowiadający o pościgu za seryjnym mordercą thriller "Fotograf", z akcją osadzoną w Legnicy i w Moskwie, trafi do kin w najbliższy piątek, 9 stycznia.

Zdjęcia na temat: co to temperament
Wideo na temat: co to temperament
 • Stefano Terrazzino: Z Agnieszką Sienkiewicz łączy mnie...

  Nadajemy z Agnieszką na tych samych falach – podkreśla Stefano Terrazzino. Przyznaje też, że z Agnieszką Sienkiewicz łączy go podobny temperament i podobne poczucie humoru. Chwali też postępy(...) i przyznaje, że ma ona taniec we krwi. Podkreśla jednak, że czasami podczas treningów musi studzić jej nadmierny temperament. Aktorka nie potrafi bowiem jeszcze kontrolować swojej dynamicznej natury

 • Cezary Pazura kończy z pajacowaniem? "Czaruś we mnie umarł"

  , z niektórych trzeba zrezygnować, a niektóre w człowieku umierają. Temperament też się człowiekowi zmienia. I ja już nie mam takiego temperamentu, żebym mógł cały czas gnać i się wygłupiać, bo to już

 • "Singielka": Podobieństwa między Elką a Pauliną Chruściel

  - Nie ukrywam, że ja tej postaci bardzo dużo daję od siebie. Ta postać była jakoś wymyślona przeze mnie, (...) ja ją nasycam moim temperamentem i emocjami. Na tyle na ile jest możliwe w scenariuszu staram się opowiadać swoją historię, swoje bohaterki, swoje dziewczyny - mówi Paulina Chruściel.

Dyskusje na temat: co to temperament