• Informacje na temat:

  co u anety

Artykuły na temat: co u anety
 • "M jak miłość": Powrót Anety

  Nieoczekiwanie Olka (Maurycy Popiel) odwiedzi Aneta (Ilona Janyst).

 • Polskie dokumenty mają szansę na Oscara!

  "Nasza klątwa" Tomka Śliwińskiego i "Joanna" Anety Kopacz znalazły się na shortliście dokumentów, które mają szansę na oscarowe nominacje. Lista filmów, które będą miały szanse na złote statuetki, zostanie ogłoszona 14 stycznia 2015 roku.

 • "M jak miłość": Powrót Anety!

  ...towarzystwie". Przypomnijmy, że wątek Anety w "M jak miłość" został na razie wyciszony. Ilona Janyst zrobiła sobie przerwę w pracy na planie po urodzeniu w marcu br. córeczki. Rodzina jest dla aktorki najważniejsza. Po dłuższej nieobecności postać Anety Kryńskiej pojawi się w 1473. odcinku serialu, który na antenę trafi jesienią. Możemy się domyślać, że Anecie nie przypadną do gustu ostatnie...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • "Na Wspólnej": Deklaracja Anety

  Kasia dowiaduje się dlaczego Darek ją rzucił. Zawiedziona Bergówna przychodzi do mieszkania Żbika i ostro się z nim rozprawia. Darek jest wyraźnie poruszony tym, co usłyszał od Kasi. Jednak wieczorem nieoczekiwanie słyszy od Anety jasną deklarację. Staś przebywa na obserwacji w szpitalu. Zamartwia się, że mama pójdzie do więzienia po tym, jak zostawiła go w lesie. Tłumaczy tacie, że to...

 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  Poprzednie dwie edycje "Tańca z Gwiazdami" należały do niego i do dwóch pięknych kobiet - Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz, które prowadził w tańcu aż do zwycięstwa w show. W piątkowym finale po półrocznej przerwie i sukcesie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Stefano powróci na parkiet "Tańca z Gwiazdami", by znów zatańczyć z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.

 • "M jak miłość": Kłamstwa Anety

  ​Aneta z każdym dniem coraz bardziej nienawidzi Magdy i robi wszystko, by zatruć jej życie. A gdy na pogrzebie Tomka spotyka Aleksandrę, postanawia oczernić rywalkę w jej oczach... Czy Chodakowska uwierzy w jej kłamstwa? Zapraszamy na 1313. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • ..., jakbym dostała wielkim młotem w głowę" - żali się Adamiak. Opowiada, że była nie tylko menedżerką, ale i przyjaciółką. Dbała o wizerunek Anety w mediach, jej menu, dowożenie dietetycznych posiłków na plan...

 • "Mali Giganci": Odcinek specjalny

  Już w najbliższą sobotę, 9 maja, ponownie zobaczymy dzieciaki ze wszystkich drużyn w wyjątkowym odcinku specjalnym "Małych Gigantów".

Zdjęcia na temat: co u anety
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Wideo na temat: co u anety
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski hakuje umysł Anety Zając!

  Łukasz Płoszajski i Aneta Zając na planie "Pierwszej miłości" - wspominają swoje początki. Mentalista udowadnia , że potrafi przewidzieć jakich wyborów dokona jego koleżanka z planu!

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2798-2801.

  Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię – potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?!

 • "Pierwsza miłość": "I tak długo wytrzymała"

  Aśka (Paulina Gałązka) czuje się niedoceniona przez swoją szefową i decyduje się przyjąć pracę w galerii Anety (Maria Pakulnis). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

Dyskusje na temat: co u anety