• Informacje na temat:

  co u tili tequili

Artykuły na temat: co u tili tequili
 • Tila Tequila została mamą!

  Tila Nguyen, bo tak naprawdę nazywa się celebrytka, zasłynęła dzięki filmom pornograficznym, pozowaniu do odważnych zdjęć oraz udziałowi w reality-show "Zakochaj się w Tili Tequili". Od początku otwarcie mówiła, że jest biseksualistką. Ostatnio była w związku z mężczyzną, niejakim Thomasem Paxtonem Whitakerem. Para jednak rozstała się niedługo po tym, jak okazało się, że Tequila spodziewa...

 • Tragedia gwiazdy reality show

  Casey Johnson , dziedziczka fortuny koncernu Johnson& Johnson i narzeczona gwiazdy reality show Tili Tequili , została w poniedziałek, 4 stycznia, znaleziona martwa w swoim domu w Los Angeles.

 • Celebrytka znana z programu "Zakochaj się w Tili Tequili", która w grudniu 2009 roku zszokowała fanów wyznaniem, iż spodziewa się dziecka własnego brata, podczas występu na hiphopowej imprezie Gathering of the Juggalos doznała ran na twarzy wymagających interwencji lekarskich. "Chcieli mnie zabić" - powiedziała serwisowi Tmz.com. "Byłam przerażona. Jedna butelka prawie rozcięła mi oko". Gwiazdka...

 • Urodzi dziecko własnemu bratu!

  ...tygodni od czasu, gdy 28-letnia gwiazda programu "Zakochaj się w Tili Tequili" ogłosiła za pośrednictwem zamieszczonego w internecie filmu swoje zaręczyny z Casey Johnson, dziedziczką fortuny rodzinnej...

 • Żąda praw do opieki nad córką zmarłej kochanki

  Obecnie prawną opiekunką 3-letniej dziewczynki o imieniu Ava, która została adoptowana z Kazachstanu, jest Sale Johnson, matka Casey. 28-letnia Tila Tequila twierdzi, jednak, że to nie tego pragnęłaby jej zmarła partnerka. "Jej ostatnim życzeniem było to, aby Ava była ze mną" - powiedziała w środę gwiazda reality show "Zakochaj się w Tili Tequili". Tequila, która nie została zaproszona przez...

 • Kochanka Tili Tequili nie żyje

  Casey Johnson, dziedziczka fortuny koncernu Johnson& Johnson i narzeczona gwiazdy reality show - Tili Tequili, została w poniedziałek znaleziona martwa w swoim domu w Los Angeles.

 • Urodzi dziecko... swojemu bratu

  Gwiazda reality show - Tila Tequila - zaszokowała swoich fanów ogłaszając, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest... jej brat.

 • Kto jest ojcem jej dziecka?

  Urodzona w Singapurze gwiazda telewizyjna i wokalistka Tila Tequila przekonuje, że raper The Game jest ojcem jej dziecka.

 • Wychowa córkę zmarłej kochanki?

  Tila Tequila - gwiazda reality show i narzeczona zmarłej na początku stycznia Casey Johnson - twierdzi, że zamierza walczyć o prawo do opieki nad dziewczynką adoptowaną przez dziedziczkę fortuny firmy Johnson & Johnson.

 • Najszczęśliwsi geje pod słońcem

  MTV Polska sfinalizowała zakup kreskówki o przygodach homoseksualnego małżeństwa - Ricka i Steve`a. Serial pojawi się w ramówce MTV Polska w majowe wieczory.