• Informacje na temat:

  co ubrać na ślub

Artykuły na temat: co ubrać na ślub
 • Victoria Beckham ubrała się niestosownie na ślub Harry'ego i Meghan? Zabrała głos!

  Victoria Beckham (44 l.) znalazła się w ogniu krytyki za strój, który założyła na ślub księcia Harry'ego (33 l.) i Meghan (36 l.). Mówi się, że doborem sukienki zaliczyła niezłą wpadkę. Co ona sama myśli o swojej stylizacji? Okazuje się, że jest z niej bardzo zadowolona.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "Na Wspólnej": Ślub na łożu śmierci

  Kinga (Ilona Wrońska) i Izabela (Anna Korcz) pomogą chorej (Anna Samusionek) ubrać się na uroczystość. Dobry humor nie będzie opuszczał wyraźnie szczęśliwej Zdybickiej. Brzozowska nieśmiało(...) mogę się doczekać, kiedy opuszczę w końcu szpital i pojadę do Urzędu Stanu Cywilnego - wyzna świadkowej i przyszłej teściowej. Ślub odwołany Kinga szczerze skomplementuje jej wygląd. Niestety...

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Andrzej Deskur wziął ślub!

  Andrzej Deskur (45 l.) wreszcie spełnił swoje największe marzenie i wziął ślub. Nie przed ołtarzem, ale za to w pięknej scenerii.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Taylor Swift zepsuje ślub Katy Perry!? Zaskakujące wieści!

  .... Według informacji opublikowanych przez zagraniczny portal "ET" ślub celebrytów ma odbyć się jesienią. "Oboje są teraz bardzo zajęci i poświęcają dużo czasu na zaplanowanie wszystkich szczegółów dotyczących ceremonii. Każdy z nich jest inny, ale zależy im na tym, aby ślub był nowoczesny i ekscytujący" - donosi źródło. Jak twierdzi "ET": "Katy i Orlando chcą, by na ich ślubie panowała niezwykła...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • "Na Wspólnej": Kasia weźmie ślub z... kanalią?!

  Choć ich związek zakończył się przykrym rozstaniem, w nowych odcinkach zobaczymy ją w sukni ślubnej! Czyżby młoda Bergówna wróciła do Darka-kanalii?

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

Zdjęcia na temat: co ubrać na ślub
Wideo na temat: co ubrać na ślub
 • Lara Gessler zachwycona małżeństwem!

  utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami, i tak stał się on jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2017 roku. Szybko też pojawiły się plotki o pierwszych problemach małżeńskich(...) przygotowania do tego wyjścia. "Wydaje mi się, że takich bali jest bardzo mało, kiedy naprawdę możemy się ubrać elegancko, stosownie do okazji, bo idea jest piękna i duża. Brakuje takich przedsięwzięć

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

Dyskusje na temat: co ubrać na ślub
 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit odchudzi się... na własny ślub?

  Schudłam trwale 15 kg, po prostu zmienilam nawyki żywieniowe. Nie ma innej drogi, to plus sport. Też kiedyś mowilam, że się akceptuję, a w przymierzalniach ryczalam. Fajnie jest ubrać, vo się chce!

 • Re: "Klan": Ślub w Wielkanoc!

  kiedyś to się nazywało dooopdajak i ślub takiej odbywał się w dzień powszedni w bocznej kaplicy , absolutnie w białej sukni bo taką ma prawo ubrać na ślub tylko dziewica .

 • Re: "Klan": Ślub w Wielkanoc!

  Zapomniałeś dodać, że dziewictwo było przed ślubem komisyjnie sprawdzane w zakrystii przez proboszcza i zaufanego ginekologa i tam orzekano, czy panna ma prawo iść w białej sukni czy nie. Świetna sprawa! :). A teraz poważnie: zastanów się co piszesz, bałwanie! I jeszcze jedno: co to znaczy "ubrać suknię" ? W co ma tę suknię ubrać i po co? Czy suknia to choinka świąteczna by ją ubierać?