• Informacje na temat:

  co wolno polakom a nie

Artykuły na temat: co wolno polakom a nie
 • Dorota Wellman apeluje do Polaków: Zamiast kupować kolejną rzecz, podzielcie się pieniędzmi

  ...okolicy. Trzeba tylko rozejrzeć się dokoła. Nie wolno być biernym i myśleć tylko o sobie. Zamiast kupować kolejną niepotrzebną rzecz, podzielmy się pieniędzmi z biednymi. Dobroczynność to działanie, nie(...)Dziennikarka wspiera nie tylko fundacje pomagające chorym dzieciom, ale także ambasadoruje akcjom społecznym, m.in. "Ramię w Ramię po Równość - LGBT i przyjaciele", której celem jest rozbudzenie...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  ...urodziła mu syna Kordiana. - Gdyby nie Magdalena, nie byłoby Sławomira - powiedział w programie "Kulisy sławy". - Żona nauczyła mnie, że nigdy nie wolno odpuszczać, że trzeba doprowadzać sprawy do(...) nauczycieli. Okazało się jednak, że lekcje u mistrzów są bardzo drogie, więc - aby na nie zarobić - musiał ciężko pracować. - Harowałem na budowach, zrywałem azbest ze starych domów, występowałem w barze...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Meller: Polacy śmierdzą potem!

  ...w innych krajach są wręcz nie do pomyślenia. Co ciekawe, gdy jazda metrem i rowerem za bardzo mu przeszkadza, przesiada się do samochodu, ale i wtedy nie ma lekko. Okazuje się, że Polacy jadą zbyt wolno(...)Były redaktor naczelny "Playboya" i prowadzący "Dzień Dobry TVN" ma dość nieprzyjemnych zapachów, które atakują go przede wszystkim w środkach komunikacji miejskiej. Z tego powodu postanowił...

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

 • Kinga Rusin zaapelowała na Facebooku. Teraz jej grożą!

  Kinga Rusin (45 l.) zamieściła na swoim profilu na Facebooku bardzo emocjonalny wpis. Protestuje w nim przeciwko wycince lasów i przeciwko polowaniom. Przy okazji wyznała też, że przez jej zaangażowanie spotkały ją nieprzyjemności. Sprawa nie wygląda dobrze.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Newsweek" ujawnia, jak wygląda codzienne życie Kaczyńskiego!

  Dziennikarze tygodnika próbowali poznać codzienne rytuały prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Czy prawdziwe życie Jarosława Kaczyńskiego (67 l.) znacząco odbiega od tego, jak satyrycy ukazali je Polakom w hitowym "Uchu prezesa"?

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

Dyskusje na temat: co wolno polakom a nie
 • Re: Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  „niepotrzebni” w szpitalach, teatrach, szkołach, urzędach, mediach i wszędzie tam, gdzie mogliby być świadkami, że nie wszystko jest relatywne; że istnieją świętości, których deptać nie wolno. Jak do tego doszło w kraju, gdzie prawie 90 proc. obywateli deklaruje się jako katolicy? Zaczęło się niewinnie i „demokratycznie”, od wmówienia Polakom, że ich wiara jest sprawą prywatną i we wszystkim, co dotyczy

 • Re: Jako dziecko była... małym chłopcem!

  wypuszczona z klatki. Mysla, ze wszystko wiedza i wszystko wolno. Przynosza wstyd Polsce oraz innym rodakom. Przykre to ale prawdziwe. Weź ty tam zostań i nie pisz więcej po polsku bo wstyd przynosisz Polsce i polakom. A jak tam zostaniesz to średnia IQ obydwu krajów wzrośnie.