• Informacje na temat:

  co z arturem z pierwszej milosci

Artykuły na temat: co z arturem z pierwszej milosci
 • Pierwsza miłość

  ...na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Zdesperowany Krystian prosi matkę o pożyczkę. Ku jego zaskoczeniu, Ewa odmawia i tłumaczy to dobrem Krystiana. Hiszpan poszedł na współpracę z policją, zaczyna...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Pierwsza miłość

  Jesienne odcinki "Pierwszej miłości" zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów serialu. Marysia przeżyje ciężkie chwile. Tymczasem sytuacja w Barbarianie...

 • Myslovitz: 15 lat "Miłości w czasach popkultury"

  22 października 1999 roku ukazała się płyta, która była przełomowa nie tylko dla grupy z Mysłowic, ale także dla całej sceny rockowej w Polsce. Po raz kolejny okazało się, że rodzimi muzycy potrafią godzić mainstream z alternatywą, robiąc to na najwyższym poziomie.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja(...) rozwiązywali konflikty i problemy. Trudy życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), Arturem (Łukasz Płoszajski), Bartkiem (Rafał Kwietniewski). Przebojowa Kinga to...

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • "Policjantki i Policjanci": Gwiazdor „Pierwszej miłości” padł ofiarą oszusta!

  Chwile grozy przeżył Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z „Pierwszej miłości”, kiedy na planie serialu we Wrocławiu pojawili się policjanci z nakazem... aresztowania go! Aktor został posądzony o to, że nie płaci rachunków w hotelach i restauracjach!

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • "Pierwsza miłość": Kinga i Artur zaczynają nowe życie?

  ...! Dwie nowości Na Bielanach Wrocławskich, w centrum produkcyjnym ATM w którym powstają zdjęcia do "Pierwszej miłości", na początku czerwca ruszyły wielkie letnie remonty. W ogromnym studio, w którym(...) ściany - to znaki rozpoznawcze kuchni, w której zawsze chętnie przebywają bohaterowie "Pierwszej miłości". Teraz to miejsce zacznie wyglądać zupełnie inaczej. Centralnym punktem stanie się biała...

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

Zdjęcia na temat: co z arturem z pierwszej milosci
Wideo na temat: co z arturem z pierwszej milosci
 • "Pierwsza miłość": Romans Natalii i Artura

  W powakacyjnych odcinkach "Pierwszej miłości" dziwny układ pomiędzy Rudym a Arturem, przybierze niespodziewany zwrot! Test wierności, mimo że przez Natalię zaliczony, okaże się być początkiem góry lodowej.

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

 • „Pierwsza miłość”: Sabina leci do Londynu

  Strzelanina, walka o życie i długi pobyt w szpitalu… Na szczęście najgorsze już za Wekslerami, a najbliższe miesiące upłyną pod znakiem rekonwalescencji. Sabina (Urszula Dębska) żegna się z Arturem. Jest zaskoczona tym, że zamknął działalność. Dziewczyna wraz z matką wylatują do Londynu. Premierowy odcinek „Pierwszej miłości” o 18.00 w Polsacie.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.