• Informacje na temat:

  co z dziećmi michaela jacksona

Artykuły na temat: co z dziećmi michaela jacksona
 • Pokojówka Michaela Jacksona Adrian McManus: Wszędzie były słoiki po wazelinie i zdjęcia chłopców

  ..., że bała się, "powiedziano jej bowiem, że ochroniarze Michaela mogą wynająć mordercę". Przypomnijmy, że w 2003 r. policja wkroczyła do domu Jacksona w związku z oskarżeniami o pedofilię. Raport(...) wyławiała albo z basenu, albo ze wspomnianego jacuzzi. "Kiedy wchodziłam, by posprzątać sypialnię pana Jacksona, wiele razy natrafiałam na małych chłopców, którzy brali kąpiel z nim w jacuzzi" - mówi...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • "Klan": Gwiazdy też były dziećmi

  ...spotkał w hotelu na Florydzie samego Michaela Jacksona. Król muzyki pop uśmiechnął się do niego i pozdrowił, a zszokowany Chris nie potrafił wydusić z siebie słowa. Z kolei Boyer po przeprowadzce...

 • Szokujące słowa lekarza Michaela Jacksona

  W wywiadzie dla stacji CNN doktor Conrad Murray ujawnia zaskakujące informacje na temat piosenkarza Michaela Jacksona.

 • Matka Jacksona zajmie się dziećmi

  Matka Michaela Jacksona , Katherine, otrzyma prawo do opieki nad trojgiem dzieci piosenkarza. To wynik ugody z byłą żoną Jacksona, Debbie Rowe, która będzie miała prawo do odwiedzin dzieci pod nadzorem dziecięcego psychologa - podali w czwartek, 30 lipca, adwokaci obu stron.

 • Michael Jackson: Neverland na sprzedaż?

  Posiadłość Michaela Jacksona Neverland ("Nibylandia"), będąca w posiadaniu spółki Colony Capital, prawdopodobnie zostanie wystawiona na sprzedaż - donoszą amerykańskie media.

 • Matce Jacksona przyznano stałą opiekę nad jego dziećmi

  Sąd w Los Angeles przyznał w poniedziałek matce Michaela Jacksona - 79-letniej Katherine Jackson prawo do stałej opieki nad trojgiem dzieci zmarłego gwiazdora: 12-letnim Prince'em Michaelem, 11-letnią Paris i 7-letnim Prince'em Michaelem II.

 • Ogromne pieniądze dla dzieci Króla Popu

  Potomkowie zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona mogą wydawać ponad osiem milionów dolarów rocznie.

 • Paris Jackson: Chcą jej zabrać wszystko!

  ...prawdziwy dramat. Rodzeństwo zmarłego trzy lata temu Michaela Jacksona kłóci się o fortunę, którą zostawił. W samym centrum wydarzeń są jego dzieci. Zaczęło się od "uprowadzenia" matki piosenkarza. Zgodnie z ostatnią wolą Michaela, to właśnie osiemdziesięciodwuletnia Katherine jest prawną opiekunką Paris, Prince’a (15) i Blanketa (10). Pod koniec lipca dziewczynka zamieściła na Twitterze...

 • Wzruszające wideo z małymi dziećmi Michaela Jacksona

  Podczas procesu związanego ze śmiercią Michaela Jacksona rodzina piosenkarza przedstawiła w sądzie materiały wideo pokazujące relacje między Królem Popu a jego dziećmi.

Wideo na temat: co z dziećmi michaela jacksona
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.