• Informacje na temat:

  co z końcem świata w grudniu

Artykuły na temat: co z końcem świata w grudniu
 • "Imperium miłości": Koniec sercowych podbojów?

  ...ogłoszony Najlepszym Modelem Świata. Wtedy otrzymał propozycję od francuskiej agencji Succes. Gdy pracował w Paryżu, zaczął dostawać oferty od rodzimych reżyserów. W końcu postanowił wrócić do kraju(...) zagrać w dwóch odcinkach, jednak ostatecznie nie doszło do współpracy. Wielbiciel kobiet 2002 rok był dla niego nie tylko momentem triumfu na wybiegach, lecz również początkiem związku Miss Świata Azrą...

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  ...przekonać - zdradza Lee Phillip Bell pomysłodawczyni serialu. Później do obsady dołączyli odtwórcy roli Brooke i Ridge'a, których wybrano w drodze castingu. Nawet na końcu świata Serial jest międzynarodowym fenomenem. Od lat nadawany jest w najodleglejszych zakątkach świata - na Sri Lance, Filipinach, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Trynidadzie i Tobago. W grudniu produkcja...

 • Psy popsuł licznik na Youtube

  Koreańczyk Psy swoim najpopularniejszym teledyskiem wprawił w spore zakłopotanie programistów.

 • Netflix: Zapowiedzi. Grudzień 2018

  Jakie seriale fabularne zadebiutują w grudniu na Netflixie? Sprawdźcie!

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Serialowe premiery zimy

  Jakie seriale zadebiutują lub powrócą na antenę w grudniu i w styczniu?

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Wielki powrót "Hotelu 52"!

  Telewizja Polsat stawia na seriale! Na antenę powróci "Hotel 52", który zastąpi "Przyjaciółki". Nowością będą dwa seriale - "Więcej do kochania" oraz "To nie koniec świata". Sprawdź szczegóły!

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

Wideo na temat: co z końcem świata w grudniu
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...