• Informacje na temat:

  co z lena starska w na dobre i na zle

Artykuły na temat: co z lena starska w na dobre i na zle
 • "Na dobre i na złe“: Lena odzyska wolność!

  Decyzją sądu Lena (Anita Sokołowska) zostanie uniewinniona. Razem z Witkiem (Bartosz Opania) wrócą do domu, gdzie będzie na nich czekać syn Felek z opiekunką.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • "Na dobre i na złe": Lena czy Anita?

  Doktor Lena Starska to jedna z najbardziej lubianych bohaterek „Na dobre i na złe”... Czy Anita Sokołowska ”przemyciła” do tej roli coś ze swojego charakteru?

 • Anita Sokołowska: Seriale, macierzyństwo i wakacje

  Od 10 lat gra Lenę Starską w "Na dobre i na złe", piękną, łagodną panią chirurg. Inna jest Zuza z "Przyjaciółek" - kobieta zwariowana, o ciętym języku. Aktorka mówi, która bohaterka jest jej bliższa i czy ma plan B, gdyby przestała dostawać propozycje ról.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  Tego nikt się nie spodziewał: pod Urzędem Stanu Cywilnego Lena (Anita Sokołowska) usłyszy, że Staszek (Marcin Kwaśny) nie ożeni się z nią, bo nie patrzy na niego tak, jak na Latoszka... Taki będzie finał wiosennego sezonu "Na dobre i na złe"!

 • "Na dobre i na złe": Lena znów nie oprze się Witkowi!

  Choć Lena (Anita Sokołowska) uzna, że wspólna noc z Witkiem (Bartosz Opania) była błędem, nie zdoła zapanować nad swoim pożądaniem i nie zakończy romansu z Latoszkiem. Dowód? Byli małżonkowie znów ulegną namiętności w szpitalnym składziku.

 • "Na dobre i na złe": Lena i Witek wrócą do siebie!

  Wkrótce Staszek (Marcin Kwaśny) odkryje, że Lena (Anita Sokołowska) zdradza go ze swym byłym mężem i pobije się o nią z Witkiem (Bartosz Opania), nie wiedząc, że jego narzeczona już dokonała wyboru!

 • "Na dobre i na złe": Ale numer! Lena i Witek zostaną... kochankami!

  ...to po to, by lekarka poznała w końcu prawdę o uczuciach Latoszka... Jej strategia zadziała bez zarzutu. Kilka godzin później Starska namiętnie zacznie całować byłego męża w szpitalnej windzie. A następnego dnia po dyżurze oboje trafią do sypialni... Ich wspólną noc będzie można zobaczyć  w 680. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 4 października w TVP2). ***Zobacz materiały o podobnej...

 • "Na dobre i na złe": Lena i Witek pogodzą się dla dobra swojego synka!

  Od jakiegoś czasu Starską denerwuje i niepokoi fakt, że Felek nie akceptuje jej nowego partnera (Marcin Kwaśny). - Staszek bardzo przeżył tę historię z chowaniem się Felka przed nim... - powie Witkowi z pretensją w głosie w 668. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 marca w TVP2). - Kupił mu gigantyczną kolejkę. Felek o niej marzył. I nawet jej nie rozpakował... - Do mnie masz żal...

 • "Na dobre i na złe": Zawalczy o Lenę?

  Stało się tak dlatego, że przez przypadek dojrzał przez szybę restauracji zażyłość łączącą narzeczoną z byłym mężem Witkiem (Bartosz Opania). Najprawdopodobniej więc w 19. sezonie "Na dobre i na złe" los ponownie skrzyżuje ze sobą drogi Latoszka i Starskiej. Czyli Witold weźmie sobie do serca radę z jednej ze swoich pacjentek, że za wszelką cenę musi ponownie zwalczyć o serce byłej żony, gdyż...

Zdjęcia na temat: co z lena starska w na dobre i na zle
 • Dr Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: co z lena starska w na dobre i na zle
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 689.

  Lena po tym, jak została uderzona kamieniem w głowę, od razu trafia do szpitala, ale badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Tymczasem Jowita dziewczyna, która spadła ze skarpy po ucieczce z motocyklistami coraz gorzej się czuje i w końcu też zostaje przywieziona do Leśnej Góry. Jej koledzy oskarżają Starską o to, że celowo ją zaatakowała i zepchnęła z góry. Tretter ma w końcu dla Karoli

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...