• Informacje na temat:

  co z lepperem

Artykuły na temat: co z lepperem
 • Córka Leppera w "Tańcu..."?

  Dzisiejszy "Super Express" informuje, iż jest bardzo prawdopodobne, że w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" weźmie udział Renata Lepper, 19-letnia córka Andrzeja, lidera Samoobrony.

 • "Służby specjalne" : Żartobliwie - ABC

  Aby zrozumieć nowy film Patryka Vegi, musimy opanować specjalny słowniczek. W zamkniętym świecie tajnych służb obowiązuje bowiem agenturalna nowomowa, gdzie na CBA mówi się żartobliwie ABC. O "Służbach specjalnych" dla Interii pisze Joanna Ostrowska.

 • Posłanka PiS przebiła Pawłowicz! Co za sposób dłubania w nosie!

  Od lat polski Sejm nie jest już raczej miejscem, w którym posłowie zachowują się godnie i z klasą. "Wersal się skończył" - wykrzyczał przed laty nieżyjący już Andrzej Lepper, a jego słowa okazały się prorocze. Ostatnio w gmachu przy Wiejskiej znów zaroiło się od posłów, bowiem w trybie pilnym zwołano posiedzenie, by znowelizować ustawę o IPN, która niemal doszczętnie zniszczyła nasze relacje z Izraelem i USA, a na całym świecie odbiła się szerokim echem. Posłowie PiS postanowili bowiem karać...

 • Wiśniewski kontra Lepper

  Drugi odcinek talk-show Michała Wiśniewskiego może być jeszcze bardziej gorący od pierwszego. Gościem programu będzie Andrzej Lepper. Poprzednia edycja, z udziałem Hanny Bakuły, zakończyła się skandalem.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski i Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Lepper u Wojewódzkiego!

  Andrzej Lepper przyjął zaproszenie Kuby Wojewódzkiego i wystąpi w jego programie 18 marca.

 • Rutowicz wystartuje w czerwcowych wyborach?

  Piotr Tymochowicz (46 l.), człowiek odpowiedzialny za wykreowanie Andrzeja Leppera, przepowiada Joli Rutowicz (25 l.) karierę polityczną. Twierdzi, że celebrytka powinna wystartować w czerwcowych wyborach do europarlamentu.

 • Córka Leppera zatańczy?!

  Co prawda lista gwiazd, z którymi negocjuje TVN w sprawie udziału w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", jest trzymana w ścisłej tajemnicy, jednak z pierwszych informacji wynika, iż propozycję dostała... córka Andrzeja Leppera.

 • Oficjalna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  TVN w końcu ogłosił, kto wystąpi w 6. edycji. Zobaczymy m.in. dwoje kontrowersyjnych polityków. Nie sprawdziły się niestety plotki , iż w programie weźmie udział Renata Lepper, córka lidera Samoobrony.

 • Grabowski: Zagrałbym Leppera

  Andrzej Grabowski jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor wyznał, że chętnie zagrałby postać Andrzeja Leppera, pod warunkiem, że scenariusz wyszedłby spod ręki Juliusza Machulskiego.

Dyskusje na temat: co z lepperem
 • Re: "M jak miłość": Aneta knuje kolejną intrygę

  czy ja wiem. a seryjny samobójca jakośc istnieje. komendę wrobiono, chruszcza załatwiono, sprawom iwony cygan, żuk i kaczorowskiej ukręcono łeb. z olewnikiem , lepperem wiadomo co było. już dalej wymieniać nie będe, bo nie mam czasu. jestem w pracy. pozdro

 • Re: "Na dobre i na złe": Latoszek opuści Leśną Górę?

  Nie zagłosuję na Dudę Bo zbyt Cie kocham Ojczyzno ! Skąd wiem, że wybór niedobry ? Nie wierzę w zmianę oblicza Nie chcę powrotu Ziobry I teczek Macierewicza. Na Dudę nie oddam głosu ! Pamiętam Jarka Premierem I kpiny z demokracji kolację z Lepperem. Nie chcę mieć znów Premiera, Co straszy Ruskiem i Żydem Co ciągle dzieli Polaków, I może zaszczuć jak Blidę. Za kłamstwa i pomówienia Prawdę, mgłą