• Informacje na temat:

  co z marcinkiewiczem

Artykuły na temat: co z marcinkiewiczem
 • Tabloid publikuje nagranie z Kazimierzem Marcinkiewiczem!

  Kazimierz Marcinkiewicz (57 l.) i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) rozstali się już jakiś czas temu, lecz to nie znaczy, że o nich ucichło. Isabel raz po raz opowiada bowiem o byłym mężu w mediach. Teraz jeden z tabloidów opublikował film z ich małżeńskiej sprzeczki.

 • "Marcinkiewicz to mój uczeń"

  "Ja jestem dumny, że pokazałem innym światełko w tunelu. Ludzie poszli za naszym przykładem. Taki Kazimierz Marcinkiewicz to jest nasz uczeń" - śmieje się Ryszard Rynkowski, który od swojej żony jest starszy o 22 lata.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wydała książkę. Opowiedziała w niej o małżeństwie z Marcinkiewiczem

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) zrealizowała to, co zapowiadała od dawna. Ukazała się jej książka, w której opowiada o swoim związku z Kazimierzem Marcinkiewiczem (57 l.). „Odpowiadam na pytania: czy wszyscy politycy kłamią? O czym rozmawiają, gdy nie rozmawiają o polityce? Jak się bawią” – reklamuje swoją autobiografię „Isabel”. Niektóre fragmenty mogą zszokować.

 • Podczas krakowskiej premiery filmu Johna Kenta Harrisona "Jan Paweł II" można było spotkać wiele znanych osobistości ze świata sztuki i polityki. Był to więc doskonały moment do zapytania ich o pierwsze wrażenia po projekcji biografii polskiego Papieża. O swoich refleksjach opowiedzieli m.in. odtwórca głównej roli w filmie "Karol - człowiek, który został Papieżem" Piotr Adamczyk, biskup Tadeusz Pieronek oraz premier Kazimierz Marcinkiewicz.

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) będzie promować swoją książkę "Zmiana", która ujrzała ostatnio światło dzienne. Jest w niej sporo o związku z Kazimierzem Marcinkiewiczem, z którym związana była przez cztery lata (2009 - 2013) . Związek rozpadł się jednak, gdyż - jak twierdzi Marcinkiewicz - Iza nie mogła zaakceptować dobrych relacji polityka z dorosłymi dziećmi. Jej wersja jest nieco inna...

 • Krzysztof Cugowski senatorem niezależnym

  Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, najprawdopodobniej odejdzie z klubu parlamentarnego PiS i zostanie senatorem niezrzeszonym - zapowiada "Życie Warszawy". Powodem rozstania z PiS jest obecność lidera Samoobrony Andrzeja Leppera i innych polityków tej partii w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza.

 • Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie. Ile będzie musiał płacić Izabel?

  ...", w której wyrażała nadzieję, że wszystko potoczy się zgodnie z jej oczekiwaniami. "Zamknięcie drzwi za związkiem z panem Marcinkiewiczem będzie dla mnie wielką ulgą. Mam nadzieję, że wyrok będzie...

 • Kto oglądał Lisa?

  4,53 mln widzów zgromadził przed telewizorami pierwszy odcinek nowego programu Tomasz Lisa "Tomasz Lis na żywo".

 • Isabela Olchowicz wściekła. Kazimierz Marcinkiewicz nie płaci jej alimentów

  ...i zestresowana rozstaniem z Marcinkiewiczem. Dziś domaga się od niego zadośćuczynienia. "Mam przeczulicę lewego barku i potrzebuję pieniędzy na leczenie. Potrzebuję ciągłej opieki przy myciu się...

 • Chylińska zakłada róż

  Agnieszka Chylińska "Modern Rocking", EMI

Zdjęcia na temat: co z marcinkiewiczem
 • Isabel Marcinkiewicz
 • Isabel Marcinkiewicz
 • Isabel Marcinkiewicz
Wideo na temat: co z marcinkiewiczem
 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w wywiadzie. Opowiedziała o książce

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) wydała książkę o swoim życiu, w której pisze także o małżeństwie z Kazimierzem Marcinkiewiczem (57 l.). Niedawno kobieta udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o publikacji i o sobie. (x-news/Dzień Dobry TVN)

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  W ostatnich dniach głośno jest o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Kobieta opisała w niej swoje życie oraz związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zarzeka się, żeby nie kojarzyć publikacji tylko z tym ostatnim, bo porusza w niej „wiele fajnych tematów”. „Moja książka nie jest o moim byłym mężu, moja książka jest o moich historiach, o moich przeżyciach, doświadczeniach” – powiedziała

 • Izabela Marcinkiewicz: zmądrzałam życiowo

  Izabela Marcinkiewicz udzieliła wywiadu "Dzień dobry TVN. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: co z marcinkiewiczem
 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  Współczesna kobieta jest tragiczna intelektualnie i moralnie.Za kawalek buta torebki kosmetyku innego badziewia zrobi wszystko nawet barłożenie z marcinkiewiczem gajosem kowaleskim szturem . Żadna w szachy nie gra.