• Informacje na temat:

  co z miłością gessler

Artykuły na temat: co z miłością gessler
 • Magda Gessler na wózku inwalidzkim! Co się stało?!

  To musiał być bardzo ciężki lot dla Magdy Gessler (64 l.). Okazało się, że po wylądowaniu w Toronto gwiazda miała problemy ze zdrowiem!

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Magda Gessler jeszcze tak szczera nie była! Najszczęśliwsza jest po seksie!

  Magdalena Gessler (64 l.) była dwukrotnie zamężna, ale w jej życiu mężczyzn było więcej. Największą miłością obdarzyła jednak Waldemara, o którym w ostatnim wywiadzie mówi z nieskrywaną szczerością.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Byli kochankowie Gessler prowadzą wspólny biznes!

  ...względy walczyli. Piotrek pojawił się w życiu Magdy (60 l.) zaraz po jej rozstaniu z Diakowskim. Aktor szybko stał się jej pocieszycielem i powiernikiem, za co Gessler była mu bardzo wdzięczna. Ich związek nie należał jednak do najłatwiejszych. Postanowili, że nie będą się afiszować ze swoją miłością, dlatego na pełną swobodę mogli sobie pozwalać jedynie podczas zagranicznych wyjazdów. A tam...

 • Gessler musi przełożyć ślub

  Tego można się było spodziewać... Magdalena Gessler (57 l.) musi przełożyć planowany na marzec ślub z doktorem medycyny estetycznej, Waldemarem Kozerawskim. Powód? Stan zdrowia ukochanego, który(...). - Jeśli Waldek odzyska siły, ceremonia odbędzie się latem - mówi znajoma gwiazdy. To ma być trzeci, ale już ostatni ślub restauratorki, która nazywa Waldka miłością swego życia. (s)

 • Anna Starmach: Znajomi traktują ją jak trędowatą?!

  Anna Starmach (28 l.) tęskni za miłością? Denerwuje się, gdy jej przyjaciele dopytują, kiedy w końcu się ustatkuje!

 • Ryszard Kalisz zamieszkał z nową partnerką?!

  ...l.), z zawodu prawniczka, którą poznał w lutym 2013 roku na jednej z imprez. Kobieta jest mamą kilkuletniego chłopczyka. Para nie kryje się już ze swoją miłością. Kilka dni temu ukochana towarzyszyła posłowi na promocji książki Magdy Gessler. Przypomnijmy, że jeśli SLD zgodzi się, by Ryszard Kalisz był kandydatem lewicy na prezydenta Polski, jego ukochana będzie miała szansę zostać pierwszą...

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: Co się dzieje w ich związku?!

  ...kwestii, takich jak praca czy pieniądze, które wydawały się być absolutnie najważniejszą składową mojej egzystencji" - przyznaje dziennikarz. Więcej plotek na następnej stronie Magda Gessler(...), sam zainteresowany ani nie ma takich planów, ani nie słyszał o kimś takim, jak Magda Gessler. Więcej plotek na następnej stronie Agnieszka jakiś czas temu totalnie zmieniła swój styl życia...

 • Piotr Adamczyk: Na rozstajach dróg!

  ...miejsce premiera filmu „Jestem mordercą” z jego udziałem. Na planie spotkał się ze swoją dawną miłością, aktorką Agnieszką Wagner. Zakochali się w sobie podczas nagrywania sztuki „Małka Szwarcenkopf(...). Romans z restauratorką Magdą Gessler był tylko przelotny, choć była kochanka do dzisiaj ma żal do Piotra.  Z kolei 7 lat temu aktor planował ślub z koleżanką po fachu Anną Czartoryską, ale zamiast tego...

Wideo na temat: co z miłością gessler
 • Magda Gessler o swoim dramacie

  Volkhart Muller, korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", był największą miłością Magdy Gessler. Zmarł w dniu jej 33. urodzin na raka płuc. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek(...), by o tym zapomnieć i na nowo się zakochać, są żadne". Po dwóch latach Magda Gessler wyszła jednak za Piotra Gesslera; związek nie przetrwał. Dzisiaj jej partnerem jest chirurg Waldemar Kozerawski.