• Informacje na temat:

  co z peszko

Artykuły na temat: co z peszko
 • Sławomir Peszko o imprezie u Roberta Lewandowskiego: "Pępkowe musi być, aby dziecko było zdrowe"

  ...​Robert Lewandowski (28 l.) w maju został ojcem. Okazuje się, że od tamtej pory nie udało mu się jeszcze zorganizować „pępkowego”. Jego kolega z kadry, Sławomir Peszko (32 l.), zadeklarował, że nie odpuści i odezwie się do „Lewego” w sprawie imprezy.

 • Polski piłkarz lekceważąco o Stingu

  Sławomir Peszko, zawodnik Lecha Poznań i reprezentacji Polski w piłce nożnej, najwyraźniej nie docenia klasy brytyjskiego wokalisty Stinga. Artysta 20 września wystąpi w stolicy Wielkopolski z okazji otwarcia stadionu Lecha, co nie podoba się sportowcowi.

 • "Na dobre i na złe": Na pomoc więźniarce

  ...​Latoszek (Bartosz Opania) odwiedzi więzienie, w którym razem z synem Stefciem (Karol Śliwiński) przebywa Halszka (Martyna Peszko).

 • "Mam talent": Półfinały!

  W sobotę, 31 października, o godzinie 20 odbędzie się pierwszy półfinał drugiej edycji "Mam talent". Udało nam się porozmawiać z jednym z faworytów tego odcinka - młodym wokalistą Mateuszem Dembkiem.

 • "M jak miłość": Pirat drogowy!

  Uważni widzowie mogą kojarzyć go m.in. z serialami "Barwy szczęścia", "Czas honoru" i "Lekarze na start". W " M jak miłość" aktor wcieli się w niezbyt sympatyczną postać. Gdy Magda wybierze się do domu Krystyny, nagle drogę zajedzie jej auto, którym kierować będzie Stefan Peszko (Jakub Wons). W chwilę później pirat drogowy zacznie grozić Chodakowskiej. Przerażona kobieta pobiegnie po...

 • Festiwal w Gdyni: Pierwszy faworyt?

  We wtorek, 16 września, w pierwszym dniu trwania XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jurorom i publiczności zaprezentowały się dwa filmy: "Show" Macieja Ślesickiego oraz "Pogoda na jutro" w reżyserii Jerzego Stuhra . Ten drugi obraz bardzo spodobał się publiczności zgromadzonej w Teatrze Muzycznym. Owacje po projekcji trwały 3 minuty 36 sekund.

 • Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini. Sara Boruc komentuje: Ale brzusio zrobiłaś

  Sportsmenka i jej znany mąż nowy rok witali w Dubaju w towarzystwie Mariny i Wojtka Szczęsnego oraz piłkarza Sławomira Peszko z żoną. Lewandowska postawiła na czarny top, który odsłonił jej idealnie płaski brzuch, krótką spódniczkę z falbanami oraz czerwone sandały. Świętowanie było raczej skromne - już 1 stycznia Ania ciężko pracowała na siłowni, co oczywiście zostało udokumentowane na...

 • Ostatni odcinek "Prawa Agaty"

  Czy przebojowa pani prawnik (Agnieszka Dygant) zostanie skreślona z listy adwokatów? Tego dowiemy się w ostatnim odcinku popularnego serialu "Prawo Agaty".

 • Jurata: Trwa zgrupowanie przed mundialem. Partnerki piłkarzy już na miejscu

  Rozpoczęło się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski w Juracie. Do nadmorskiej miejscowości zjechało już sporo kadrowiczów. Nie przyjechali jednak sami, a w towarzystwie partnerek i dzieci.  Na zdjęciach, które pojawiają się w mediach, możemy zobaczyć, że w hotelu zameldowali się m.in. Bartosz Bereszyński z Mają i synem, Sławomir Peszko z rodziną, Paweł Dawidowicz z partnerką, Kamil...

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

Zdjęcia na temat: co z peszko
 • Sławomir Peszko
Dyskusje na temat: co z peszko