• Informacje na temat:

  co z receptami

Artykuły na temat: co z receptami
 • Blink doprowadza swoje moce do granic wytrzymałości, przez co sama doznaje szoku. W tej sytuacji Caitlin i Eclipse nie mają innego wyjścia niż znaleźć...

 • Saszan zdradza receptę na sukces: Robić swoje

  Młoda wokalistka doradziła, co zrobić, aby odnieść sukces w internecie. Saszan uważa, że wystarczy robić swoje, być sobą oraz utrzymywać stały kontakt z fanami.

 • "Przyjaciele": Recepta na sukces

  Kawiarnia Central Perk, kaczka i kurczak jako domowe pupilki oraz mnóstwo ciepłych uczuć i humoru – to znaki rozpoznawcze serialu.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Anna Dereszowska znalazła receptę na szczęście

  Potrzebowała czasu, by pozbyć się kompleksów, zaakceptować siebie. Znów umawia się na randki. Ta miłość, choć niełatwa, bardzo jej służy.

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • Anna Milewska: Jej recepta na szczęście

  Choć zdarzały się jej przelotne miłostki, mąż był dla Anny Milewskiej (87 l.) tym najważniejszym. A ponieważ i on miał swoje słabości, aktorka znalazła sposób, by zatrzymać go przy sobie.

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • "Recepta na miłość": Miłość w Kazimierzu Dolnym

  Czy nowa serialowa para zdobędzie sympatię widzów? Zdradzamy, o czym będzie "Recepta na miłość"!

 • Paulina Sykut: Nie wyobrażam sobie kryzysu w moim małżeństwie

  Paulina Sykut, od czterech lat żona biznesmena Piotra Jeżyny, nie boi się kryzysu w swoim małżeństwie. Prezenterka pogody uważa, że receptą na udany związek jest uznanie za priorytet bliskich relacji z małżonkiem. Jej zdaniem pary często zapominają o sobie, a ważniejsze stają się praca i pieniądze.

Zdjęcia na temat: co z receptami
Wideo na temat: co z receptami
 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura zdradzili receptę na miłość!

  Dorota Chotecka i Radosław Pazura podczas konferencji programu „Czar Par” zdradzili nam, jaka jest ich zdaniem recepta na miłość.

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

 • Joanna Moro zdradziła receptę na piękny wygląd!

  Dieta, sport, stosunki towarzyskie są - zdaniem Joanny Moro - gwarancją pięknego wyglądu. "Jeśli człowiek będzie się dobrze czuł, to i będzie dobrze wyglądał" - mówi aktorka Interii.

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

Dyskusje na temat: co z receptami