• Informacje na temat:

  co z rutkowskim

Artykuły na temat: co z rutkowskim
 • Narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego przerywa milczenie!

  ...z nią. Ona wam powie prawdę o nas - zachęcił dziennikarzy "Twojego Imperium".   Co powiedziała sama zainteresowana? Twoje Imperium: Czy coś złego dzieje się w pani związku z Krzysztofem Rutkowskim...

 • W przyszłym tygodniu PIP rozpocznie kontrolę w TVN

  W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska

 • Maja Plich przerwała milczenie! Rutkowski już żałuje zdrady?

  Informacja, która wypłynęła podczas jednego z wywiadów, że słynna ‘Wodzianka’ z show Kuby Wojewódzkiego ma romans z zaręczonym już detektywem Krzysztofem Rutkowskim, narobiła sporo zamieszania w mediach. Po tym, jak Rutkowski wyparł się wszystkiego, wściekła Zasiewska postanowiła ujawnić wszystkie szczegóły ich związku. Celebrytka przy okazji utrzymuje, że związek detektywa i Mai Plich to...

 • Corruption w nowym składzie

  W szeregach naszych flagowych stonermetalowców z Corruption znów doszło do radykalnych zmian.

 • Krzysztof Rutkowski: U mojej partnerki zdiagnozowano nerwicę

  ...tego dowodem jest fakt, że zawsze gdy odchodziłem od swoich kobiet, one prosiły, żebym jednak z nimi został, i bardzo o to zabiegały. Życie z Rutkowskim jest wyjątkowe. Kto raz tego zasmakuje, już...

 • "Hell's Kitchen": Tego nie pokazano w telewizji!

  We wczorajszym odcinku "Piekielnej Kuchni" po raz pierwszy w historii polskiej edycji kulinarnego show pojawiły się gwiazdy. Aktorka Elżbieta Romanowska znalazła się w przegranej drużynie i za karę musiała zjeść... wołową nerkę.

 • Wdowa po gwiazdorze disco polo, liderze grupy Tarzan Boy Krzysztofie Rutkowskim, boryka się z poważnymi problemami finansowymi.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Krzysztof Rutkowski przyznał się w końcu do zdrady! Narzeczona już mu wybaczyła?

  Odkąd wybuchła afera z romansem Dominiki ‘Wodzianki’ Zasiewskiej (28 l.) z Krzysztofem Rutkowskim ( 58 l.), który jest zaręczony z Mają Plich (33 l.), wszyscy są ciekawi jak ta sprawa się zakończy. Tym razem to detektyw zabrał głos!

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.

Zdjęcia na temat: co z rutkowskim
Wideo na temat: co z rutkowskim
 • Rutkowski oburzony!

  Rutkowski z ukochaną o hejcie, który na nich spadł!

 • Krzysztof Rutkowski nie żałuje publicznych oświadczyn

  Krzysztof Rutkowski nie żałuje publicznych oświadczyn. Uważa, że w ten sposób doprowadził do jeszcze większej krytyki swojej osoby, ale zarazem spowodował zamęt w głowach niektórych hejterów. Z kolei Maja Plich zapewnia, że oświadczyny były dla niej ogromnym zaskoczeniem.

 • Była Rutkowskiego przerywa milczenie

  Luiza Kobyłecka szczerze o związku z Krzysztofem Rutkowskim. Jak była zakonnica wspomina kilka miesięcy spędzonych u boku detektywa?

Dyskusje na temat: co z rutkowskim