• Informacje na temat:

  co z ślubem oli

Artykuły na temat: co z ślubem oli
 • Katarzyna Bujakiewicz: Co ze ślubem?

  Miała poślubić ojca swej córki Oli, tymczasem los wystawił jej miłość na próbę. Oby nie straciła cierpliwości!

 • Jacek Borkowski: Człowiek musi żyć po coś albo dla kogoś

  Od niemal osiemnastu lat Jacek Borkowski gra w najstarszej telenoweli, choć jak mówi miał być tam tylko chwilę. Jego postać przeszła długą drogę - od "czarnego charakteru" po człowieka, którego fani "Klanu" darzą sympatią.

 • "Klan": Górzyński porwie Olę?

  ...czuje leżący od paru dni w szpitalu Paweł (Tomasz Stockinger). - To może przełożą ślub... - rozmarzy się, gdy usłyszy, że Lubicz z całą pewnością nie wyjdzie ze szpitala i nie poprowadzi Oli do(...) Kwaśny) do kościoła. - Chciałbym mu przekazać upominek dla młodej pary, bo nie będę mógł zrobić tego osobiście, a byłoby miło, gdyby go dostali na chwilę przed ślubem - wytłumaczy właścicielowi...

 • Kasia Kowalska nie chce ślubu

  Jeszcze do niedawna piosenkarka zastanawiała się nad ślubem z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Dlaczego zmieniła zdanie?

 • Ola Szwed: Co z jej ślubem?!

  Aktorka wciąż nie potwierdziła, czy w sekrecie wyszła za mąż.

 • Cóż to będzie za ślub!

  22 września uwaga mediów skupi się tylko na nich. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha będzie najważniejszym wydarzeniem towarzyskim tego roku.

 • "Klan": Wielki problem z suknią ślubną Oli

  Dwa tygodnie przed ślubem Oli (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny) okaże się, że salon sukni ślubnych sprowadził dla przyszłej panny młodej nie tę kreację, którą zamówiła! Zdesperowana Olka będzie musiała przeprosić się z... Surmaczową (Joanna Żółkowska).

 • Żebrowski: Dom, drzewo, dziecko

  Michał Żebrowski spełnia swoje marzenia. Zbudował dom, zasadził drzewo, powołał do życia własny teatr, a na dodatek w przyszłym roku zostanie tatą!

 • Ola Kwaśniewska świętuje! To już czwarty miesiąc!

  ...okrzyknięta przez media wydarzeniem roku. Rzeczywiście poziom zainteresowania ślubem Kwaśniewskiej przerósł najśmielsze oczekiwania. Sama Ola opowiadała niedawno, że był to dla niej prawdziwy szok(...) najwyższa pora na dziecko, ale dla Oli to chyba odległy temat.  Być może najpierw postanowiła macierzyńswto potrenować na psie, którego adoptowali wraz z Kubą.  Ostatnio na Isntagramie Kwaśniewska...

 • "Na dobre i na złe": Ola wpadnie w panikę przed ślubem

  Ola Pietrzakówna (Anna Karczmarczyk) wpadnie w przedślubną gorączkę, gdy trzy godziny przed złożeniem Janowi (Krzysztof Kwiatkowski) małżeńskiej przysięgi uzna, że może nie zdążyć na własny ślub!

Zdjęcia na temat: co z ślubem oli
Wideo na temat: co z ślubem oli
 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

Dyskusje na temat: co z ślubem oli
 • Re: "Na dobre i na złe": Ola wpadnie w panikę przed ślubem

  No dajcie spokój! Żeby wyglądać ślicznie nie trzeba mieć długiej sukni z falbanami i trenem. Sukienka Oli bardzo dobrze do niej pasuje. Jest delikatna, dziewczęca i urocza. Jest idealnie dopasowana do stylu Oli. Według mnie Ola wygląda w niej REWELACYJNIE !!!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Julia Kamińska zwleka ze ślubem... Dlaczego?

  Zgadzam się z Rw. Juz wiem czemu jej nie lubię. .. jest głupia. A wszyscy zachwycają się jej talentem. ... sto razy bardziej wyrazista jest ta lokata koleżanka Oli "

 • Re: Zero seksu przed ślubem

  Bardzo dobrze. Dość już wiarołomnego Dareczka, czy pozostałych panien Lubicz (Agnieszki i Oli), które wskakują każdemu facetowi do łóżka. Nie jestem w stanie zliczyć, z iloma facetami spały.

 • Re: Zero seksu przed ślubem

  Bardzo dobrze. Dość już wiarołomnego Dareczka, czy pozostałych panien Lubicz (Agnieszki i Oli), które wskakują każdemu facetowi do łóżka. Nie jestem w stanie zliczyć, z iloma facetami spały. A niby taka porządna rodzina z ciotką zakonnicą!