• Informacje na temat:

  co z tą pogodą w polsce

Artykuły na temat: co z tą pogodą w polsce
Zdjęcia na temat: co z tą pogodą w polsce
Wideo na temat: co z tą pogodą w polsce
 • Michał Piróg narzeka na pogodę!

  Piąta edycja programu „Top Model” ma obfitować w niespodzianki. Jedną z nowości jest autobus, którym jurorzy objechali całą Polskę, by osobiście poinformować kandydatów na modeli o zakwalifikowaniu się do programu. Wśród uczestników będzie też znacznie więcej mężczyzn niż w poprzednich sezonach. Na antenie pojawi się ponadto wielu ciekawych gości, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kasia Struss i Marcelina Zawadzka. Zdjęcia do programu zaczęły się pod koniec czerwca i nie zostały przerwane nawet...

 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Leszek Balcerowicz szczerze o swoim życiu. O tym jeszcze nie mówił

  Gościem Łukasza Jakóbiaka w jego kawalerce był były wicepremier i minister finansów Leszek Balcerowicz (70 l.). Bez czego nie wyobraża sobie życia? - Bliscy, interesująca działalność, dobre kryminały w różnych językach, restauracje, to wszystko jest - powiedział ekonomista. Przyznał, że gdy w Polsce jest brzydka pogoda, to chętnie wyjeżdża z żoną w ciepłe kraje, np. na Wyspy Kanaryjskie

Dyskusje na temat: co z tą pogodą w polsce
 • Re: "Beverly Hills, 90210": Walka na oczach świata

  Czy nie zastanawialiście się co się dzieje pogodą w Polsce ,skąd tak zabudowane niebo i te częste opady>Dlaczego Sierpień jest tak zimny a Lipiec i wiosna nas nie rozpieszczały.Czy widzicie na niebie wiele samolotów które za sobą ciągną długą Smugę i pęczniejące chmury z dziwną poświatą.To się nazywa Geoinżynieria ,pogoda jako broń.

 • Re: "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

  Niech ludzie w Polsce zaczną zarabiać uczciwe pieniądze za swoją uczciwą pracę a zobaczysz jak z miejsca wypięknieją, na ulicy będą emanować pogodą ducha i dobrym humorem.