• Informacje na temat:

  co z tą polską krzysztof jackowski

Artykuły na temat: co z tą polską krzysztof jackowski
 • Jasnowidz Krzysztof Jackowski roztacza przeraźliwą wizję o Tomaszu Mackiewiczu!

  Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski roztacza przeraźliwą wizję tego, co wydarzyło się pod Nanga Parbat. "Stało się to, co zwykle, źle wyliczony czas prawdopodobnie i niestety Polak nie wytrzymał" - twierdzi. Jego zdaniem nie ma żadnych szans na to, by himalaista przeżył.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Krzysztof Ibisz o Korze: "Podkochiwałem się w niej"

  Krzysztof Ibisz (53 l.) zdecydował się na intymne wyznanie. Wyjawił, jakie emocje i uczucia wywoływała w nim Kora (†67 l.). Okazuje się, że w pewnym momencie nawet się w niej podkochiwał!

 • M. Jackson: Najpopularniejszy w Polsce

  Wygląda na to, że ostatnie zamieszanie wokół osoby Michaela Jacksona pozytywnie wpłynęło na sprzedaż jego płyt u nas. Jak wynika z najnowszego raportu ZPAV, to właśnie Król Popu okazał się najpopularniejszym w Polsce artystą lutego! Jego ostatni album, zatytułowany "Invincible", zamówiono do sklepów w 19 tys. egz., a całkowita ilość zamówień płyty w naszym kraju osiągnęła już poziom 61 tys. sztuk.

 • Jak głosowały gwiazdy?

  ...oddali swoje głosy. Gdyby wybór prezydenta zależał od zapytanych przez dziennik celebrytów, w pierwszej turze wygrałby Bronisław Komorowski. Swój głos oddali na niego Krzysztof Kowalewski, Marcin Najman(...), Andrzej Chyra, Kora Jackowska, Zbigniew Zamachowski i Krzysztof Skiba. Drugie miejsce w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego zająłby Jarosław Kaczyński. Głosowali na niego Halina Frąckowiak, Iwona Węgrowska...

 • "Nie ma ludzi niezastąpionych"

  początku najważniejszymi postaciami w zespole są Marek Jackowski i Olga "Kora" Jackowska. Kiedyś byli parą również poza sceną, dziś łączy ich muzyka. We wrześniu 2003 roku, ku zaskoczeniu fanów, z zespołem pożegnali się jego trzej długoletni członkowie - gitarzysta Ryszard Olesiński, basista Krzysztof Olesiński i perkusista Paweł Markowski. Dość szybko znaleziono ich następców, z którymi nagrano nową

 • Zaćpany show-biznes

  ..., Krzysztof Gospodarek, uważa, że narkotyki były ucieczką - diwa nie była przygotowana na tak wielką popularność, jaka ją spotkała. "Nienawidziła samej siebie, ponieważ okazała się za słaba wobec(...) dragów Michała Koterskiego: "Misiek, pomyśl o przytulnej kostnicy". "Brałem wszystko oprócz heroiny. Paliłem trawkę. Próbowałem też grzybków halucynogennych i LSD" - wyznał Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz...

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  W czwartek (24 kwietnia) odbyła się jubileuszowa 20. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków.

 • Massive Attack na szczycie

  Na liście najpopularniejszych w Polsce płyt zapanował w zeszłym tygodniu spory ruch. Miejsce pierwsze zajęła brytyjska formacja Massive Attack, której ostatni album zatytułowany "100th Window" awansował z dalekiej 16. pozycji. Na pozycję drugą spadł tym samym album z muzyką do najnowszego filmu Pedro Almodóvara, zatytułowanego "Hable con ella" ("Porozmawiaj z nią").

 • Płyta RMF FM nadal Numerem Jeden

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowują Związek Producentów Audio Video (ZPAV) oraz Instytut Pentor, nadal panuje niewielki ruch. W pierwszej dwudziestce pojawiła się tylko jedna nowość. Miejsce pierwsze, tak jak przed tygodniem, zajmuje składanka "RMF FM. Moja i Twoja muzyka", na której polscy wokaliści śpiewają największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Jak dotąd sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy tej płyty!!!