• Informacje na temat:

  co z turystami w egipcie

Artykuły na temat: co z turystami w egipcie
 • Macademian Girl (27 l.) niedawno spędziła urlop w Egipcie, a w sieci pochwaliła się fotografiami z wakacji. Zwłaszcza jedna z nich wywołała gorącą dyskusję. Internauci przytoczyli nawet sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Ż.!

 • O polskich turystach w Egipcie

  "Darling I Lowe Ju" w reżyserii Anny Błaszczyk to najnowszy dokument wyprodukowany przez HBO Central Europe. Film opowiada o polskich turystach odpoczywających w egipskiej Hurghadzie.

 • Dawid Ozdoba, były Herbuś, osadzony w egipskim więzieniu! Tabloid zdradza kulisy sprawy!

  Dawid Ozdoba przeżył mrożące krew w żyłach chwile podczas swoich wakacji w Egipcie! Były kochanek Edyty Herbuś nie spodziewał się, że swój urlop zakończy w... więzieniu!

 • Egipska przygoda Ivana

  Ivan Komarenko, zadeklarowany fan zimnych klimatów pochodzący znad Bajkału wybrał się do Afryki i od razu spotkała go przygoda. Rozpoznany przez Polaków nie mógł zaznać spokoju w egipskim hotelu i został zmuszony do... śpiewania.

 • W sprawach Magdaleny Żuk i Marcina M. jest wiele podobieństw. Ta teoria zaskakuje!

  ...się tuż obok tego hotelu. Sprawa tragicznie zmarłego Polaka przywodzi na myśl śmierć Magdaleny Żuk, która również straciła życie na wakacjach w Egipcie. Trudno nie dostrzec pewnych podobieństw między(...) z innymi nowo zapoznanymi turystami, przeszukała pobliską plażę, niestety na próżno. Finał poszukiwań okazał się tragiczny - Marcina M. znaleziono powieszonego na drucie w pustostanie na terenie...

 • "Mumia 2" z tą samą obsadą

  Reżyser "Mumii" Stephen Sommers został niemal zmuszony do zatrudnienia tych samych aktorów do kontynuacji przebojowego horroru, ponieważ błagali go o ponowny udział.

 • Wojciech Gąssowski ma za sobą dramatyczne chwile. Był więziony przez terrorystów!

  ...w Aleksandrii w Egipcie. Część turystów zeszła na ląd, żeby zwiedzać piramidy. Na statku zostało około 300 osób. Nagle kapitan przez głośnik oznajmił, że statek został opanowany przez terrorystów. Wszyscy...

 • Ibisz instruktorem nurkowania?

  Znany prezenter Krzysztof Ibisz wielką wagę przykłada do zdrowego stylu życia. Z zamiłowaniem uprawia nurkowanie i chętnie opowiada o magii podwodnego świata i swojej kolejnej sportowej pasji.

 • Krzysztof Ibisz o swojej pasji

  ...kurs na instruktora. Gdzie najchętniej pan nurkuje? - Kilka razy byłem w Egipcie, gdzie są wspaniałe warunki do uprawiania tego sportu. Jest blisko, relatywnie tanio i przede wszystkim, są tam(...) się tam świetnie. Natomiast najbardziej niezapomnianym przeżyciem było zejście pod wodę w Egipcie w Blue Hole niedaleko Dahab. To miejsce kultowe dla nurków. Rozmawiała Agata Żurawska...

 • Hard Rock Cafe w Warszawie

  Hard Rock Cafe, legendarna sieć restauracji, otworzy jesienią swój pierwszy lokal w Polsce, we wnętrzu warszawskich Złotych Tarasów. W Stanach Zjednoczonych knajpy Hard Rock Cafe to miejsca, gdzie odbywają się koncerty gwiazd, premiery płyt, konferencje prasowe z udziałem największych muzyków, nie tylko rockowych.