• Informacje na temat:

  cobain zona

Artykuły na temat: cobain zona
 • Bieliźniany biznes wdowy po Cobainie

  Piosenkarka Courtney Love, była żona Kurta Cobaina, zakłada kolejny biznes. Z okazji swoich 45. urodzin artystka otworzy własny sklep bieliźniany w Hollywood.

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Courtney Love: "Brałam heroinę, gdy byłam w ciąży"

  Była żona Kurta Cobaina (50 l.) przyznała się do zażywania narkotyków, gdy była w ciąży.

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Jackson najgorszym tatą

  Król popu wyprzedził między innymi Scotta Petersona - mordercę, który zabił swoją żonę i nienarodzone dziecko i zajął miejsce drugie oraz Marvina Gaye'a Sr., który zabił swojego syna z pistoletu podczas kłótni i znalazł się na miejscu trzecim. Pierwszą piątkę uzupełnili Joe Simpson (ojciec Ashlee i Jessicki Simpson) i Kurt Cobain. Michael Jackson ma trójkę dzieci: syna o imieniu Prince Michael...

 • Coś wyjątkowego dla fanów Kurta Cobaina, lidera kultowej grupy Nirvana. Jeszcze do czwartku, 30 kwietnia, w wybranych kinach sieci Multikino można oglądać dokument rockowy "Cobain: Montage of Heck".

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Kurt Cobain w duecie z żoną. Zobacz!

  Do sieci trafiło archiwalne wideo, na którym Kurt Cobain i Courtney Love wykonują niepublikowany wcześniej utwór "Stinking Of You".

 • Córka Kurta Cobaina zaśpiewa!

  Frances Bean Cobain, 17-letnia córka nieżyjącego Kurta Cobaina, idzie w ślady ojca (i matki). Frances zaśpiewa gościnnie w jednej piosence projektu Evelyn Evelyn.

Wideo na temat: cobain zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…