• Informacje na temat:

  codzienna pielęgnacja

Artykuły na temat: codzienna pielęgnacja
 • Joanna Przetakiewicz wydaje fortunę na kosmetyki do twarzy!

  Joanna Przetakiewicz (46 l.) nie oszczędza na pielęgnacji cery. Za same kosmetyki płaci krocie!

 • Pożądana i rozchwytywana

  Niezaprzeczalne piękno tej hollywoodzkiej gwiazdy uczyniło z niej wzór do naśladowania. Niedawno Demi Moore została twarzą wyjątkowej kolekcji kosmetyków "More by Demi". Jak dba o urodę jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek?

 • Sekret urody Bohosiewicz

  Polska aktorka Sonia Bohosiewicz , mimo że nie ma czasu na skomplikowane zabiegi, o najważniejszym pamięta - demakijaż stanowi podstawę pielęgnacji.

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Ilona Ostrowska urodziła!

  Tuż przed świętami gwiazda serialu "Ranczo" urodziła upragnionego syna!

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

 • Ola Kisio nie radzi sobie z rozstępami: Masuję je szorstką gąbką

  Ciężarna Ola Kisio (31 l.) ma nieposkromiony apetyt na bycie "sexy mamą". Przyszła mama zmaga się jednak z poważnym problemem.

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • PRP-like–kosmetyki Gwiazd!

  Od wieków człowiek próbuje odkryć tajemnicę wiecznej młodości i znaleźć „czarodziejski eliksir” powstrzymujący procesy starzenia się. Czy taki istnieje? Nauka w połączeniu z zaawansowaną kosmetologią potrafią zaskoczyć. Czy wiesz co kryje się pod nazwą „PRP - like” i dlaczego Gwiazdy formatu Grażyny Wolszczak mają już takie rozwiązania pielęgnacyjne w swojej kosmetyczce?

 • Anna Popek napisała książkę! "Chciałam uchwycić moment przełomu w moim życiu"

  Anka Popek (50 l.) pochwaliła się, że napisała nową książkę. Niestety, nie zdradzi w nim kulisów pracy w TVP. O czym zatem jest jej nowe dzieło?

Wideo na temat: codzienna pielęgnacja
 • I sprawiedliwość nie dla wszystkich

  Sotiris zajmuje się przesłuchiwaniem podejrzanych na jednym z ateńskich posterunków policji. Pewnego dnia, po kolejnym wieczorze picia na umór, budzi się na ławce w parku i czuje, że ma już dość. Od tej pory, jeśli tylko dostrzeże u przesłuchiwanego choćby ślad tego, że życie było dla niego okrutne, puszcza go wolno. Obsesja ratowania niewinnych kończy się dla Sotirisa wyjątkowo niefortunnie: przez przypadek zabija skorumpowanego policyjnego strażnika. Jedynym świadkiem tej zbrodni jest...

 • Co robimy w ukryciu

  Współlokatorzy: Viago, Deacon oraz Vladislav usiłują normalnie egzystować i przezwyciężać trudy życia codziennego, mimo iż są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

 • Kraul

  Film opowiada historię romansu rodzącego się między Martinem i Gwen. On jest młodym człowiekiem utrzymującym się z dorywczych prac i drobnych kradzieży. Ją najbardziej kręci pływanie - codziennie z pasją trenuje, wypływając daleko w morze. Życie tych dwojga zmienia się, kiedy ona zachodzi w ciążę, a on niespodziewanie zostaje oskarżony o morderstwo…

Dyskusje na temat: codzienna pielęgnacja
 • Re: Wierzy w... genetykę!

  Myslę ,że pani Laura ma racje co do genów. ale same geny nie wystarczaja jeśli n ie dbamy o siebie . Codzienna pielęgnacja i odpowiednie kremy plus dieta M Ż czyniĄ cuda. Tak naprawde to pewnie w przypadku pani Laury był używany albo botoksik albo delikatny skalpelik.Raczej rzadko która celebrytka do tego sie przyznaje.