• Informacje na temat:

  codziennie jonas

Artykuły na temat: codziennie jonas
 • Gigi Hadid i Zayn Malik nie są już razem!

  ...kontaktu z Zyanem. Modelka powinna chyba jednak przemyśleć, czy faktycznie chce być z kimś znanym. Przed Malikiem była związana z muzykiem Joe Jonasem i ich miłość także nie przetrwała próby czasu...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #45

  ..., wcieli się w kobietę, która znalazła się w pętli czasu. Codziennie wybiera się na tę samą imprezę, po której ginie. Kiedy budzi się następnego dnia, cała sytuacja zaczyna się na nowo(...) . Dark 21 czerwca użytkownicy Netflixa będą mogli zobaczyć drugi sezon "Dark". Co wydarzy się w najnowszej odsłonie? Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Jonas Brothers: Obawy fanów

  Członkowie popularnego młodzieżowego zespołu Jonas Brothers wydali oświadczenie dla fanów, że nie rozpadają się. To efekt informacji, że jeden z braci, Nick Jonas pracuje nad solowym projektem.

 • Jonas Mekas: Nie jestem dokumentalistą

  - Nie jestem dokumentalistą - przekonywał na wtorkowej (2 czerwca) konferencji prasowej litewski reżyser Jonas Mekas, który dzisiaj wieczorem odbierze Smoka Smoków - specjalną nagrodę Krakowskiego Festiwalu Filmowego. - Nie czuje się Amerykaninem, jestem Litwinem - deklarował mieszkający od kilkudziesięciu lat w Nowym Jorku artysta.

 • Zazdrosne fanki nie dają jej żyć

  Demi Lovato, główna bohaterka musicalu "Camp Rock", nie spodziewała się, że udział w jednym projekcie z braćmi Jonasami może być aż tak brzemienny w skutkach.

 • Smok Smoków dla Jonasa Mekasa

  Jonas Mekas - legendarny prekursor i przedstawiciel amerykańskiej awangardy filmowej - otrzyma Smoka Smoków w uznaniu za wkład w światowe kino. Artysta przyjedzie do Polski w maju tego roku, by odebrać nagrodę podczas jubileuszowego wydania 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce!

 • KFF: W mieście Mekasa, w świecie Guerina

  Laureaci Krakowskiego Festiwalu Filmowego zwykle wracają na imprezę w kolejnych latach ze swoimi najnowszymi filmami. Filmowa "Korespondencja" między nagrodzonym w ubiegłym roku Smokiem Smoków Jonasem Mekasem, a cenionym hiszpańskim reżyserem Jose Luisem Guerinem ("W mieście Sylwii") zabiera nas do Krakowa dosłownie.

 • Mnisi zdetronizowali Feel!

  "Czy mnisi dogonią Feel?" - pytaliśmy tydzień temu. Okazuje się, że nie bezpodstawnie. Album "Chant: Music For Paradise" to obecnie najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

Wideo na temat: codziennie jonas
 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...

 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

 • Wilkołacze sny

  Debiut reżyserski Jonasa Alexendera Arnby'ego zyskał sobie sympatię krytyków, którzy porównują go do "Carrie" Briana De Palmy i "Pozwól mi wejść" Thomasa Alfredsona. Widzowie z kolei uznają go za rzecz obowiązkową dla fanów "Zmierzchu" i dla tych, którzy szukają odtrutki na wampiryczną sagę. Główna bohaterka tego filmu, 19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl), zaczyna odczuwać, że przestaje panować nad swoim ciałem. To, co dzieje się z jej organizmem, wydaje się mieć dziwny związek z wydarzenia...