• Informacje na temat:

  codziennie przyjaciele

Artykuły na temat: codziennie przyjaciele
 • "Przyjaciele": Spotkanie po latach

  ...nawzajem rady. Wspólnie (i świetnie) omijali również mniej trafione pytania. Kiedy prowadzący chciał się dowiedzieć, czy "Przyjaciele" musieli "obiecać" na piśmie, że nie będę ze sobą sypiać, Lisa(...) codziennie jadły razem lunch, a Aniston jest mistrzynią... robienia sałatek. Według Cox Jennifer w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Ulubionym odcinkiem Matta LeBlanca jest "The One With George...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Dino nadal walczy o względy Sylwii. Zaprasza ją do swojego nowego domu, który kupił pod Tomaszycami. Sylwia zgadza się, ale zabiera ze sobą Jagnę. W Warszawie...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • "Przyjaciół" zna każdy

  ...odcinka mija właśnie 20 lat. Dla wszystkich prawdziwych fanów serialu "dwudziestka" to magiczna liczba. Przyjaciele to średnio 20 odcinków w każdym sezonie. Każdy odcinek trwa niewiele ponad 20 minut(...) You. Wielki maraton z "Przyjaciółmi": 22 września, poniedziałek, godz. 14:00 Emisja: Od 25 sierpnia, codziennie, godz. 22:00, 22:25.

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • "Newsweek" ujawnia, jak wygląda codzienne życie Kaczyńskiego!

  Dziennikarze tygodnika próbowali poznać codzienne rytuały prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Czy prawdziwe życie Jarosława Kaczyńskiego (67 l.) znacząco odbiega od tego, jak satyrycy ukazali je Polakom w hitowym "Uchu prezesa"?

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

 • Joanna Racewicz posłała syna do I Komunii Świętej. Niecodzienne zdarzenie na uroczystości

  Igor Janeczek jak miliony dzieci w Polsce przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Jego mama, Joanna Racewicz (43 l.), wspomina jednak inną uroczystość, na której doszło do zaskakującego zdarzenia.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

Zdjęcia na temat: codziennie przyjaciele
Wideo na temat: codziennie przyjaciele
 • Iza Miko wspomina związek z narkomanem! "Wiedziałam, że miał nałóg"

  Partner Izy Miko Charlie Denihan w marcu został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Raport toksykologiczny wykazał, że śmierć nastąpiła z przedawkowania narkotyków w połączeniu ze środkami nasennymi i alkoholem. Aktorka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznaje, że zna setki osób, które codziennie fundują sobie podobny koktajl. Uważa jednak, że śmierć przyjaciela była "wolą bożą

Dyskusje na temat: codziennie przyjaciele