• Informacje na temat:

  codziennie rano

Artykuły na temat: codziennie rano
 • Szymon Majewski zachwala noszenie brody! "Żona codziennie rano mi ją wącha"

  ...inteligentnego. Stajemy się bardziej atrakcyjni i męscy. Nagi mężczyzna z brodą wygląda lepiej niż nagi mężczyzna bez brody. Od czasu kiedy mam brodę, żona wącha mi ją codziennie rano" - oznajmił w rozmowie z TVP...

 • Anna Mucha: Jestem z epoki komiksu

  Już 27 lutego do kin wejdzie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". Jednej z postaci głosu użyczyła Anna Mucha. Jak się okazuje, decyzja o wzięciu udziału w dubbingu tej animacji nie była przypadkowa.

 • Kamil Sipowicz wciąż tęskni za Korą. Czas nie leczy ran

  Choć minął rok od śmierci Kory, jej mąż wciąż nie pogodził się z tą tragedią. W szczerym wywiadzie wyznał, jak ciężko mu jest żyć bez ukochanej.

 • Liam Payne: Myśliciel naszych czasów

  Amerykańskie media nabijają się z przemyśleń Liama Payne'a z boysbandu One Direction. Młody idol wygłasza swoje lapidarne mądrości w serwisach społecznościowych.

 • Jennifer Aniston: Ćwiczę codziennie!

  Jennifer Aniston w ubiegłym tygodniu skończyła 44 lata. Zdradziła ostatnio, że jej wspaniały wygląd okupiony jest mnóstwem wyrzeczeń. Aktorka obsesyjnie boi się przytyć, aby tego uniknąć od lat stosuje rygorystyczną dietę, a także codziennie ćwiczy blisko godzinę. "Każdego dnia wstaję rano i wykonuję 40-minutowy program. Biegam, ćwiczę z ciężarkami, robię przysiady" - wyjawia magazynowi...

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

 • Krzysztof Ibisz nadal nie pogodził się ze śmiercią ojca. "Czas nie leczy ran"

  Chyba nie ma drugiego takiego prezentera telewizyjnego. Krzysztof Ibisz (54 l.) potrafi zarazić entuzjazmem najbardziej wybredną publiczność. Trudno wyobrazić dzisiaj sobie "Taniec z gwiazdami" bez jego błyskotliwej konferansjerki. "Rewii" opowiada o relacjach z byłymi żonami i o trudnych chwilach, jakie przeżywa. Nie żyje jego tata, a czas wcale nie leczy ran. "Trudno jest się z tym pogodzić" - opowiada prezenter.

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • Leśniczówka

  Jerzy (Witold Dębicki) informuje syna (Marek Bukowski), że widział rano na cmentarzu mecenasa Grzymowskiego (Marcin Troński). Pracownik cmentarza poinformował...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

Zdjęcia na temat: codziennie rano
Wideo na temat: codziennie rano
 • Margaret zachwycona swoją twarzą: Jest inna, dziwna, niepospolita!

  Co gwiazdy lubią w swoim wyglądzie, a czego nie? - Chciałabym być trochę wyższa. Lubię za to swoją twarz, jest dość dziwna, inna, ale przez to nie jest pospolita - mówi Margaret. Otylia Jędrzejczak z kolei twierdzi, że "codziennie rano budzi się piękniejsza". - Nie ma rzeczy, której bym w sobie nie lubiła. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: codziennie rano