• Informacje na temat:

  cofa

Artykuły na temat: cofa
 • Gwiazda "Majki" cofa się w czasie

  W tym tygodniu na planie serialu "Czasu honoru" pojawił się gość specjalny.

 • Turbo gościem specjalnym Exodus

  W czerwcu na dwóch koncertach w Polsce zagra grupa Exodus. Jako gość specjalny na scenie pojawi się Turbo - zespół, który niegdyś wraz z Katem i TSA tworzył "wielką trójcę polskiego metalu".

 • "Barwy szczęścia": Franek i Radek zostaną wspólnikami!

  Radek (Filip Kosior) poprosi Franka (Mateusz Banasiuk), by pojechał z nim do lokalu, który zamierza wynająć, by otworzyć w nim filię Feel Good. - Kto nie idzie do przodu, ten się cofa - powie Palkowskiemu, a ten nieoczekiwanie zaproponuje mu spółkę!

 • Marcin Krzyształowicz: Następny taki film zobaczycie za 23 lata

  Następny taki film zobaczycie za 23 lata - Marcin Krzyształowicz, reżyser "Pani z przedszkola", żartował w rozmowie z dziennikarzami po czwartkowym pokazie swej komedii. - W Polsce takich filmów nie da się zrobić - uważa twórca.

 • Zemsta

  Akcja cofa się do roku 2006. Emily spotyka po raz pierwszy Aidena. Odkrywa, że oboje szukają tego samego człowieka. Thorne przekonuje Takedę, by przyjął...

 • Recenzja Decapitated "Blood Mantra": Optimus Prime z polskiej huty

  Rok 2014 rozpoczęliśmy przy dźwiękach behemothowskich trąb Gabriela, lato zaś skutecznie rozpalił nam Vader. Gdybym miał brodę i znał się na samolotach, powiedziałbym, że wraz z wydaniem "Blood Mantra" Decapitated dołączyli do spisku mającego na celu ostateczne zwycięstwo polskich służb metalowych na międzynarodowej arenie muzyki ekstremalnej.

 • O marzenia warto walczyć

  Szalona, odważna, pewna siebie. Mirka nie cofa się przed żadnych wyzwaniem. A jak o swoje marzenia walczy Andżelika Piechowiak, prywatnie?

 • "Druga strona muru" : Druga strona medalu

  Los uchodźcy wszędzie i zawsze jest taki sam - nieciekawy. Film Christiana Schwochowcha nie wnosi do tematu nic nowego, może poza przypomnieniem, że uchodźcami byli niegdyś sami Europejczycy.

 • Piróg o konflikcie z Dodą

  ...- Nie zapłaciła mi za zrobienie choreografii na festiwal do Opola. Właśnie, minęło już kilka lat, może byś oddała?! - rzucił Michał Piróg w jednym z wywiadów. Dzisiaj cofa te słowa.

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

Zdjęcia na temat: cofa
Wideo na temat: cofa
 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Tabu

  Po przejściu na emeryturę Pilar stara się nadać sens swojemu życiu. Działa na rzecz biednych, bierze udział w akcjach charytatywnych i marszach pokojowych, pomaga też swojej ekscentrycznej sąsiadce - Aurorze, uzależnionej od hazardu. Starsza pani przychodzi do mieszkania Pilar zawsze, kiedy wpada w tarapaty lub chce pożalić się na swą pokojówkę, czarnoskórą Santę, którą podejrzewa o praktykowanie czarnej magii. Kiedy Aurora podupada na zdrowiu, prosi, żeby Pilar i Santa odnalazły pewnego...

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

Dyskusje na temat: cofa