• Informacje na temat:

  coleman

Artykuły na temat: coleman
 • "Żywe trupy": Chad L. Coleman dostał ataku furii w nowojorskim metrze!

  Coleman, serialowym widzom znany jako Tyreese z "Żywych trupów" czy Cutty z "Prawa ulicy", wściekł się, gdy jeden z współpasażerów wygłosił rasistowska obelgę.

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • "Wiktoria" zadebiutuje na antenie TVP1

  ...20 stycznia 2017 roku TVP1 rozpocznie emisję brytyjskiego serialu kostiumowego "Wiktoria" z Jenną Coleman ("Doctor Who") w roli głównej.

 • Recenzja Napalm Death "Apex Predator - Easy Meat": Przepis na wieczną młodość

  "Muzyka może być środkiem do szybkiego zniszczenia społeczeństwa" - mawiał pewien człowiek z bródką, który miał być ponoć wiecznie żywy. Lenin nie przewidział jednak istnienia Napalm Death.

 • "Broadchurch": Znajome postacie w nowym sezonie

  W przyszłym miesiącu ruszają zdjęcia do trzeciego i finałowego sezonu brytyjskiego serialu "Broadchurch" z Davidem Tennantem i Olivią Coleman. W nowej odsłonie serii zobaczymy starych bohaterów i nowe postacie.

 • Coleman i the Doors na poważnie

  Jaz Coleman, były lider grupy Killing Joke, nagrał album z Praską Orkiestrą Symfoniczną. Aby było jeszcze ciekawiej, repertuar niezwykłej płyty wypełniły utwory grupy... the Doors.

 • 50 lat minęło jak jeden dzień...

  Na planie "Doktora Who" szykują się wielkie zmiany. Odchodzi, grający główną rolę, Matt Smith, natomiast partnerująca mu Jenna Coleman swoją przygodę z serialem dopiero zaczyna. Oboje aktorów można było spotkać w San Diego na konwencji Comic-Con. W rozmowie, która odbyła się w pokoju prasowym BBC America, dzielili się wrażeniami z bieżącego sezonu i opowiadali o pracy nad jubileuszowym odcinkiem...

 • Jenna Coleman: W sieci kłamstw "Doktora Who"

  W najbliższą sobotę, 23 sierpnia (o godz. 20:50), na antenie BBC Entertainment polską premierę będzie miał premierowy odcinek 8. sezonu serialu "Doktor Who". O pracy na planie kultowej produkcji opowiedziała Jenna Coleman.

 • Nałóg

  Kay i Morgan Colemanowie opuszczają elegancką restaurację, gdzie świętowali kolejną rocznicę ślubu. W chwilę później do ich auta wdziera się porywacz....

 • Gdzie jest słynny wokalista?

  Jaz Coleman z kultowego zespołu Killing Joke zaginął - alarmują koledzy wokalisty.

Zdjęcia na temat: coleman
Wideo na temat: coleman
 • Chad L. Coleman dostał napadu furii!

  Aktor "Żywych trupów" dostał ataku szału w nowojorskim metrze. Chad Coleman dał się ponieść emocjom po tym, jak usłyszał rasistowską odzywkę. - Gdzie jest Twoje człowieczeństwo, bracie?! - wykrzykiwał do innego pasażera. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdor wyjaśnił później, że był sfrustrowany w związku z zamieszkami w Baltimore, gdzie odbywają się protesty przeciwko brutalności policji

 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

Dyskusje na temat: coleman